Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért csak én nem vagyok...

Miért csak én nem vagyok képes megemészteni egy motoros halálát?

Figyelt kérdés

A tragikus esemény előtt szenvedélyesen motoroztam. Azóta a motort eladtam, végleg lettetem róla, szögre akasztottam a sisakom végleg.

Idén augusztus végén lesz hat éve annak, hogy három ismerősömmel és a sógorommal tartottunk hazafelé Siófokról. Dombóvár előtt meg kellett állni, mert a kocsi hűtővize felforrt.

Ebben a pillanatban egy holland motoros kb 180-nal elhúzott mellettünk, egy másodpercel késöbb írtózatos csattanás. Ezzel a sebességgel egy szabàlytalanul földútról kikanyarodó traktorral ütközött. A motoros hatalmasat repült, méterekkel lejebb, egy villanypózna alatt találtunk rá a felismerhetetlenségig kicsavarodott, összetört holttestére. Esélye sem volt, hogy túlélje, azonnal elhunyt. A traktoros férfi pedig összesett az úton, annyira sokkot kapott, mi is közel álltunk ehhez.

A traktorost szerencsére elítélték, de Magyarországhoz hűen nem kapta meg az elvárt büntetést.


Én nem bírok a láttotaktól azóta sem aludni néha, éjszaka néha ezt álmodom újra-újra.

Hogy tehetném túl magam??



Köszönöm a tanácsokat?



júl. 11. 17:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
70%
30-as. Motorosknál nem szokott indok lenni. Az indok az "életérzés". Meg azért, mert megy a motor annyival. Ha olyan motor kerülne a seggük alá, ami tud 800 km/h-val menni, akkor azt is 800-ig húznák.
júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%
31.: Sokan munkaeszköznek használják a motort, pl. futárok, rendőrök, stb. Önmagában nem minden motoros őrült száguldozó.
júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
55%
De ők nem is 600 köbcentis motorokkal rohangálnak.
júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Na ne szórakozzál már. "Tisztelt bíróság! Abban a hőségben beleizzadt a fenekem a bőrgatyába, kénytelen voltam a megfelelő hőérzet érdekében a megengedett sebességet 100%-al túllépni." Hát hogyne királylány...

Lehet, hogy meleged van, izzad a s*gged, ezért te úgy döntesz, gyirsabban mész. De ez a magánügyed, egészen addig ami valami baj nem történik, vagy le nem meszelnek. Amikor a sebességtúllépésed a hatóság értékeli, teljes mértékben IRRELEVÁNS, hogy mit zagyválsz össze az indokaidról

júl. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!