Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszáns mellé...

Az antidepresszáns mellé mindenképp kell szedni másik gyógyszert? Többi lent.

Figyelt kérdés
Antidepresszánst szedek két hónapja, de az orvos szerint kellene mellé szedni valami "nyugtató" félét, ami úgymond kiegyenlíti a hangulatot. Szedtem is, vagyis próbálkoztunk kétféle gyógyszerrel, de sajnos egyik sem volt jó.

júl. 6. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is írt antidepresszáns mellé frontint. Nem segített nekem se.

Az okot kell megszűntetni.

júl. 6. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Én csak addig szedtem frontint amíg a rexetin nem hatott.utána fokozatosan el kellett hagynom
júl. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Antidepi mellé elvileg nem kell nyugtató, ha kell akkor nem jó az antidepi.
júl. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Az antidepresszáns mellé azért írnak fel nyugtatót, mert a kezdeti időben felerősítheti a depressziós tüneteket. Fura dolog, de nálam is így működött.
júl. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 azt tudom, nálam is először felerősítette a tüneteket, viszont nálam már nem erről van szó(mivel április 30-a óta szedem, tehát nálam már megszűntek a mellékhatások). Itt arról van szó, hogy a pszichiáter azt mondta, nem szeretné, ha túlpörögnék. Illetve a másik probléma, hogy megint előjött a szorongás, mondtam az orvosnak, hogy talán másik antidepresszánssal kéne próbálkozni, de ő azt mondta, hogy hiába ír fel nekem mondjuk, Sertalint meg ilyeneket, azt mondta hogy ezek ugyanazok szinte, mert ugye mindegyikben escitalopram van(lehet rosszul írom, de szerintem aki ismeri ezeket a gyógyszereket, az érteni fogja).
júl. 6. 18:59

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!