Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongásból eredő tenyér...

Szorongásból eredő tenyér izzadásra bevállt valakinek valamilyen gyógyszer?

Figyelt kérdés

EZ a panaszgyakorlatilag tönkretette gyerek koromban a jövőmet. Emiatt nem lettem zongorista, pedig a tehetségem meg lett volna hozzá.

Mai napig ha zongorához ülök, patakokgban áll az izzadság a billentyűkön, de így van ez ha valahová megyek s kicsit izgulok, stb.

Egy-két antidepresszáns az első hónapban mintha még használt volna, de aztán vagy abszolút nem volt erre hatása, vagy még fokozottabban volt tapasztalható a jelenség.

Mindenféle külsőleg alkalmaszható készítményt próbáltam már, nem mondhatnám, hogy nagy sikerrel.



tegnapelőtt 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az okot - a szorongást - kell megszüntetni, semmi más nem használ, föleg nem, ha csak a tüneteket akarod kezelni.
tegnapelőtt 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is, sőt ha én egyedül vagyok otthon és tök nyugiba nézem a tv-t akkor is izzad a tenyerem, talpam, honaljam is. Színes polot vagy inget csak igzadasgatlo poloval tudok felvenni, kezet fogni mai napig úgy szoktam h először megtorlom a nadragomba a kezem és mivel férfi vagyok napi szinten okoz ez gondot. Most 30 vagyok szorongásra 10 éve szedtem Rexetint egy ideig, semmit nem használt sem a szorongásra sem az izzadásra ami nem meglepő mivel a kettő összefügg. Én is használtam mindent, semmi nem vált be. Ami ilyen esetben segíthet az a botox kezelés, de az drága és 3-4 havonta ismételni kell. Már elfogadtam így a dolgot, ezt dobta a gép, inkább viccet csinálok belőle.
tegnap 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez szomorú, hogy semmilyen végleges, vagy legalább egy tartható megoldás nincs... Nézegettem én is botox kezelést, még ki is fizetném, ha legalább egy kezelés hatása mondjuk évekig tartana. De 3-4 havonta ennyit kiadni... Lehetetlenség így hangszeren játszani pl. meg még sorolhatnám. Gyakran az érintőképernyős telefon használata sem megy és még sorolhatnám. Na mindegy.
tegnap 08:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem gyerekkorom óta. Pánikbeteg,depresszios,szorongás,agorafóbia,szociális fóbia stb bajom van. 15 éves korom óta. Nyilván ha már kisgyerekkénz izzadt taloam kezem zárkozott,stb voltam akkor gyerekkori traumák bántás verés stb lehet az ok. Kaptam mindemt csak jót nem.
tegnap 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!