Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pihenéstől jobb lesz vagy...

Pihenéstől jobb lesz vagy gyógyszer kell?

Figyelt kérdés
Depressziós, motiválatlan, kiégett vagyok. Nem tudok rendesen aludni, de szinte egész nap ágyban vagyok, minden fáraszt, idegesít. Egy nehéz időszakon vagyok túl.

jún. 19. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Gyógyszert mindenképpen csak orvos ajánlásával szedjél be. (Gondolom itt a gyógykészítmény kedély javítókat jelent).
jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, pont az a kérdés, hogy menjek-e pszichiátriára.
jún. 19. 12:49
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Minden bizonnyal hamarabb lesz vége ha szakemberhez fordulsz. Lehet nem is fog gyógyszert írni, csak néhány alkalomra visszahív és rendbe jössz
jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Terapia kell az tuti, es lehet, h gyogyszer is. Pszichiater letud egy receptirassal, pszichologus foglalkozik is veled.
jún. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megéri elmenni, hiszen maximum megnyugtatnak, hogy nem szükséges, indokolt esetben pedig lépnek. Ez szerintem a legfelelőségteljesebb megoldás.
jún. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha az orvos kórházat javasol mondhatok nemet?
jún. 20. 11:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Amíg beszámíttató vagy bármire mondhatsz nemet. Utána viszont ha úgy ítélik, akkor el is visznek.
jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom az orvost, pszichiátert. Egy szakorvos mindig jobb. Ha kórházat javasol, azt okkal teszi, a te érdekedben.
jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!