Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet baja a haveromnak,aki...

Lehet baja a haveromnak,aki bipoláris és néha fuvezik gyógyszer mellett?

Figyelt kérdés

Stabil az állapota,depakinet és aripriprazolt szed egy másfél hónapja. De az aripriprazol el lesz neki hagyva,a depakine 2*600mg pedig fel lesz váltva lamolepre ha jól emlékszik.


[Mivel neki nincs gyakori profilja megkert hogy irjam ki a kérdést :DDD ]



jún. 19. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Nem lesz semmi baja.
jún. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem őszinte az orvosával és összevissza szed az agyára ható gyógyszereket és drogokat, abból semmi jó nem sülhet ki.
jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
El kéne mondani az orvosának is hogy füvezik.Ha nem őszinte a kezelőorvosával akkor az meg is feszülhet....akkor sem fogja tudni eredményesen kezelni .
jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

Én is bipoláris vagyok és szintén gyógyszereket szedek.


Kb. Havi 1 alkalommal (de néha ritkábban) szívok füvet.

Semmi bajom nincs tőle.

A dokim is tud róla és azt mondja, hogy amíg nem függök rá és ésszel csinálom addig nincs vele probléma.


Én amikor csinálom, akkor aznap nem veszem be az esti gyógyszerem.


Ha ez lenne az első alkalma füvet szívni érdemes egy “tapasztaltabb” emberrel megpróbálnia, mert legyünk őszinték nem mindenkire van jó hatással a fű.


Ha már szívott régebben is akkor nem lesz semmi probléma belőle.

jún. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!