Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt már dolgotok emotionally...

Volt már dolgotok emotionally unavaible személlyel?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor sikerült "megnyitni" az illetőt? Vagy ott hagytátok mert nem volt elég türelmetek?

jún. 30. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Igen. Nem nagyon nyílt meg, én meg miután realizáltam, hogy az otthagytam. Nem vagyok balek, hogy évekig simogassam a kis lelkecskéjét. Kezdjen magával valamit, menjen terápiára, így nem lehet stabil, hosszútávú kapcsolatot építeni. Meg úgy egyáltalán semmilyen egészségeset sem. Koncentráljon magára.
jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
31%
A sztárok azok mind ilyenek, az viszi sokra aki bezárkózik, nem tárulkozik ki.
jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
itt mindenki talalkozott mindenkivel es minden fajtaval. Minden emberrel. Es gyikemberekkel is. Mindig van valami extrem kerdesre egy "En igen" "en tudom" valasz. Raadasul hogy, hogy foteldiagnozis vagy tapasztalatlan. Itt nincs olyan, hogy senki nem tud semmit. Mindig van egy aki meg azt is megjosolja mi lesz pontosan momentumrol momentumra masnap.
júl. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Erzelmileg elerhetetlen - in Hungarian.
júl. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, magammal. Fel is adtam.

Engemmá a jóisten se nyit meg.

júl. 2. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!