Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A lehető legdurvább szociális...

A lehető legdurvább szociális fóbiával, szégyenlősséggel és generalizált szorongással van akár 1% esély hogy ne legyek örökre egyedül? Van bármilyen gyógyszer/terápia erre?

Figyelt kérdés

Én sokszor már le is mondtam erről, de annyira ez a társadalom alapja hogy örökké szembe fog velem jönni nagyon kilátástalan belegondolni hogy mi lesz velem 40 évesen egyedül.


Nagyon beteg családból jövök, azon is csodálkozom hogy egyáltalán én hogy tudtam megfoganni az anyám annyira traumatizált, az apám meg annyira fóbiás, beteg.


Elképesztő szégyent kellemetlenséget érzek ha arra gondolok hogy kapcsolatban kell lennem, főleg bizonyos részeire.

Leginkább zuhanyzás közben szokott eszembe jutni a nagy fényben hogy nekem most ezt ha feleség lennék el kellene viselnem hogy itt egy meztelen férfi mellettem és hogy erre hogy volt képes több milliárd ember.

Volt már egy nő a családban egyébként, egy távolabbi rokon, aki egész életben egyedül volt, valószínű tőle örököltem, csak nem tudom pontosan mi a megnevezése…


Ennyire súlyos állapoton van gyógyszer, terápia ami tud segíteni vagy ebből nincs kiút?



jún. 27. 18:00
1 2
 11/15 anonim válasza:
Haptefóbia az biztos van...
jún. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
8 jah csak ha én abban az időben születtem volna mikor még eladtak volna elrendezett házasságba, még aznap felkötöttem volna magam az biztos, annyira undorodom és annyira kiállok a női jogokért…
jún. 29. 14:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Én segíthetek neked kérdező, ha szeretnél változást, írj rám privátban.


A bizalom nálad van.

jún. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Hogyan? Nem kell ahhoz privát
jún. 29. 19:04
 15/15 A kérdező kommentje:

Komolyan nem tudom hogy hogy lesz ebből kiút. És hogy miért a zuhanyzás a mélypont

Mindig ilyenkor merül fel bennem hogy hogy képesek ilyesmire az emberek és hogy még élvezik is?!

Nem tudom kinek elsirni a bánatom…


Ha belegondolok hogy megha össze is jönnek valakivel mekkora teher lenne hogy minden nap hozzam akar érni… brutális

És ez emberek milliárdjai csinálják…


Hihetetlen hogy csak én vagyok ilyen selejt

tegnap 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!