Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jovobe latas lehetseges? Vagy...

Jovobe latas lehetseges? Vagy csak nem diagnosztizalt skizo lennek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy csak orult vagyok mert utobbi idoben elkezdtem mutatni skizos tuneteket (paranoia + vizualis hallucinacio). Most jelenleg 17 eves vagyok, kb egy honap es 18. De ez nagyon durva. 14. szuletesnapomon megalmodtam hogy hogy fogunk a nyaralonkbam unnepelni, ki lesz ott, milyen ruhaban stb es ugy tortent. Pont ugyanolyan ruha, ugyan ott ultunk stb… nagyon komoly volt. Ilyen lehetseges hogy megtortenik az emberrel hogy a jovobe lat vagy csak orult vagyok?

jún. 27. 06:51
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyit hozzatennek hogy “borderlinera hajazo emocionalis zavarom” van mint pszichiater altal felallitott hivatalos diagnozis
jún. 27. 06:53
 2/11 anonim válasza:
90%

Szia!

Velem is előfordul, hogy néha olyan déjà vu érzésem van, mintha már megtörténtek volna a dolgok.

Szerintem nem érdemes mindig a legrosszabbra gondolni.

De ha nagyon tudni szeretnéd, akkor látogass meg egy szakembert, hogy kiderüljön.

jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hat figyelj arnyekembereket latok a szemem sarkaban meg eltunik a padlo a szobamban es egy ures fekete szakadek tatong a helyen illetve annyira paranoias vagyok hogy napokat fent vagyok hogy nehogy elaludjak mert akkor kinyirnak majd az almomban.


En nem gondolok a legrosszabbra sokszor pozitivan allok a dolgokhoz csak hat sok erdekes dolog tortenik mostanaban velem.

Ezert vetodott fel a kerdes h skizo vok e. De majd beszelek a terapeutammal (akihez a borderline szeru cucc miatt jarok) hogy neki mi a velemenye errol.


Koszi a valaszt!🙏

jún. 27. 07:23
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Mindenképp az orvosoddal beszélj, mert itt nem szakemberek válaszolnak.
jún. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
49%
Létezik hasonló agyi betegség, vagyis inkább állapot,Magyarországon nem annyira ismert, de pl. van olyan aki arcokat nem lát, elmosódottnak látja, az agya a bonyolult dolgokat valamiért nem tudja feldolgozni.
jún. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 együnk válasza:

Szia!

Igen létezik. 🙂

jún. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt életemben 1x ilyen pedig nem vagyok skrizo teljesen normális vagyok.Még gyerekkoromban megálmodtam hogy pontosan hol milyen ruhában fogok egy babakocsit tolni.Ez egy az egyben be is következett és csak akkor jöttem rá amikor megtörtént,tehát nem irányítottam a dolgokat hogy úgy történjen mint az álmomban.Máig sem értem honnan tudtam ezt előre vagy honnan jött ez az álom
jún. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Gombanyo12 ***** válasza:
Keress egy jó kineziológust. Ha sikerül akkor az, sok egyéb mellett azt is meg tudja mondani, hogy szükséges-e orvoshoz menned.
jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A deja vu - ha már felmerült - elvileg egy megmagyarázott érzés, semmi köze a jövőbe látáshoz. Véleményem szerint egy humbug az egész. Ezt a hamubasült baromságot már rég kitalálták az emberek, de nézzük már reálisan, most komolyan. Mégis hogyan lehetne belelátni a jövőbe???? A jövődet te alakítod, vagy épp az élet de semmiképp sem lehet megjósolni előre, szimpla baromság véleményem szerint.
júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előbb próbálkozz könnyebb dologgal. A múltba látással. Az legalább ellenőrizhető hogy működik-e.
júl. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!