Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan és hol érdemes biztosra...

Hogyan és hol érdemes biztosra menni?

Figyelt kérdés

Üdv!

(Ha van további info amit szeretnének tudni nyugodtan kérjék)

Én egy 16 éves lány vagyok akinek régen felülvizsgálatok alapján autizmust diagnosztizáltak,viszont ez ma már gyenge és nem járok semmilyen kezelésre,sni állapotúként sima iskolába járok.

Viszont 2 évvel ezelőtt felmerült bennem a tény hogy mivan ha a depresszió valami típusa jelen van?..

Utánanéztem a dolognak és a bipoláris stimmelt eddig a legjobban (autizmussal együtt jelen tud lenni). Többen is mondják hogy ne legyek ennyire borzasztóan negatív,pedig nem is szoktam realizálni..

Előző kapcsolatomban próbáltam figurálni magamon,de utána mindig azt éreztem nincs is különösen semmi baj csak az emberek direkt nem akarnak segíteni.

Hol érdemes ilyennel foglalkozni 100%? Akár körbeutazom az egész rohadt országot is csak tudjam mivan!!!



jún. 18. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi alapjan adod magadra ezt a diagnozist?


NAGyon sokan magukra aggatnak mindenféle betegséget, ami nem is igaz, de utana még erősebben megjelennek a betegségre jellemző tünetek.

Van a környezetedben olyan ember, akivel tudsz erről beszélni?

jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahogy említettem,nem biztos.

Egyébként igen van és mondták anyunak hogy érdemes lenne mennem normális pszichológushoz vagy pszichiáterhez,de le lettek szidva..

jún. 21. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyedül nem tudsz elmenni egy pszichologushoz?
jún. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a városban az egyetlen egy ingyenes pszichológust,de egy kretén volt..
jún. 22. 19:06
 5/6 A kérdező kommentje:
És őszintén nem tudom hol lenne érdemes más ingyeneset megpróbálni😅
jún. 22. 19:08
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem, van, akivel tudsz beszélni róla, emlitette anyudnak, de ő hallani se akar róla, hogy pszichologushoz menj?


Hogy érted azt, hogy körbeutazod érte az országot?

MIért érzed úgy, hogy a depresszió jelen van nálad ? ÉS hogy bipoláris lennél?

melyik város ez? hogy találtad az ingyenes pszichologust?

Ha költeni kellene rá, tudnál rá költeni?

jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!