Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kezelnek skizofréniával...

Miért kezelnek skizofréniával egészségesen?

Figyelt kérdés
37 éves skizofrén vagyok, külön élek, részmunkaidőben dolgozom. Egyfolytában beszólnak otthonról. Miért nem dolgozom többet? Miért nincs családom? Most a jogsit mondják,hogy mindenképpen le kell tennem idén. ,, Akinek nincs jogsija, nem ember ",mondják. Nem értik meg,hogy félek tőle. Lehet nem is akarok soha életemben, végül is mentàlis beteg vagyok. Lúzer vagyok,balf.sz,akkor,mondják. Kuruzslókat küldenek messengeren,hogy,, nem is kell szednem a gyógyszerem " ( macskagyőkér,Istenf.sza) Ettől még jobban agyf.szt kapok,mert tudom hogy beteg vagyok. Mást is így kezelnek a szűlei?

jún. 26. 04:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
azert az ezoterikus szarsagokban hinni nem jelenti hogy pszichotikus. vannak kattant emberek, nekem pl azok akik hisznek az istenben vagy a satanban vagy a lo herejeben sem pszichotikusak bar az utobbi mar lehet. Igy nem lehet foteldiagnosztizalni. azert mert valaki ezoterikus nem jelenti hogy pszichotikus, max... elvont gondolkodasu csapatba tartozik..
jún. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

11.: Általában ők még nem betegek, de hajlamuk lehet a skizofréniára. Önmagában az Istenhit vagy a mérsékelt vallásosság egészséges embereknél is előfordul. Viszont ha valaki bigott, vagy gyíkemberekben hisz, az már súrolja a pszichés baj határát. Legjobb példák erre a konteók. Oltásellenes, politikai, stb. összeesküvés-elméletek hívei már a normalitás határán mozognak. Pl. a híres Qanon-sámán:

[link]

jún. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tiltsd le őket a f.szba.
jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Áron!

Nem szép dolog privatban fenyegetni a válaszadókat.

jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14. Hogy érted ezt?
jún. 26. 18:41
 16/17 anonim ***** válasza:

14.: Azt se illik, hogy kiadod valakinek a nevét.

Amúgy fenyegetőzni se illik.

Nekem ne próbáljon senki privátot írni, mert automatikusan törölni szoktam. Ez egy anonim fórum, senkinek nics ahhoz köze, ki vagyok.

jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
14 .linkeld már be légyszíves,hogy mit írtam? Ha az önvédelemmel kapcsolatos,így lesz. IP cím alapján levadászlak.5 év edzés is elég lesz.Amit írtál,az minimum rágalmazás,becsületsértés. Elképesztő,hogy nem itt élsz,a 1,5 év börtön.
jún. 26. 19:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!