Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is volt ilyen rosszul az...

Más is volt ilyen rosszul az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés

3 napja szedek Scippa 5mg-ot , a 3.napon olyan szorongás jelentkezett amit életemben nem tapasztaltam, égett mindenhol a bőröm,hangokat hallottam ( életemben nem volt ilyen soha)

Menekülési kényszerem van tőle. Mondanom sem kell ezek mellett a mellékhatások mellett nem bírok dolgozni, sajnos a pszichiáter szabadságon van szóval nem tudom szedjem vagy ne szedjem, de még nem szedtem nem voltam ilyen rosszul.



jún. 22. 10:08
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Örülök hogy jobban vagy.Nyugtatót se szedsz?Én nem vettem be a teljes adagot amit a doktornő mondott csak a felet de még ezt se akartam.Tegnap bevettem egy egészet hu de rosszul voltam.Hajnalba is arra keltem hogy szorongok pedig vettem be nyugtatót.Reggel vittem a gyerekeket az évzáróra és olyan szorongásom volt hogy nem birtam bemenni az iskolába.Holnap hívom a doktornőt megmondom neki hogy én ezt nem szedem irjon mást.
jún. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem szedek nyugtatót sem, a gyógyszer abbahagyása után még 3 napig kellett mert még tartott a mellékhatása. Nem mondom hogy nem kell gyógyszer de ilyen biztos nem. Épp ma olvastam egy pszichiáter írta,hogy az emberek 10%-a nem tud SSRI alapú antidepresszánst szedni pont ezen okok miatt. Szóval szerint ebbe mi is beletartozunk. Kíváncsian várom,neked mit ír majd az orvosod,én 16-án megyek majd vissza. Addig is jobbulást kívánok neked és hatalmas kitartást, mert az kell ezekhez, tudom!!! Megkérdezhetem milyen betegségre kapod ezt?
jún. 26. 19:05
 23/23 anonim válasza:
Köszönóm szépen🙂Generalizàlt szorongàsra kaptam.Holnap elvileg kapok màs hatóanyagú gyógyszert majd beszàmolok hogy birom de ugy gondolom bàrmi mellékhatàsa is lesz ennél rosszabb nem lehet mint ami most van.
jún. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!