Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Más is volt ilyen rosszul az...

Más is volt ilyen rosszul az antidepresszánstól?

Figyelt kérdés

3 napja szedek Scippa 5mg-ot , a 3.napon olyan szorongás jelentkezett amit életemben nem tapasztaltam, égett mindenhol a bőröm,hangokat hallottam ( életemben nem volt ilyen soha)

Menekülési kényszerem van tőle. Mondanom sem kell ezek mellett a mellékhatások mellett nem bírok dolgozni, sajnos a pszichiáter szabadságon van szóval nem tudom szedjem vagy ne szedjem, de még nem szedtem nem voltam ilyen rosszul.



jún. 22. 10:08
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Frontin megy mellé ha szükséges
jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Frontint kaptam mellé, de nem segít.
jún. 22. 17:23
 13/23 anonim válasza:
Tudom mit érzel borzasztó egy érzés ez.Én 3X0.25 xanaxot szedek mellé igy valamennyire eltudom viselni de igy is vannak nagyon rossz pillanataim.Igazából nincs kedvemhez semmihez még enni se.Mióta szedem elig eszek.Háziorvosom nekem azt mondta hogy lehet nekem ez a gyógyszer nem lesz jó más fog kelleni mert 2,5 mg tól elvileg ennyire erős tüneteknek nem szabadna lenni.Mindig próbálom magam nyugtatni hogy sok ember jobban lett igy a környezetembe és már gyóygszermentesen élnek és ugyanezt élték át dehát abba az adott szituációba az összes reményed elveszik.
jún. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

13/13

Az a baj, hogy 12 órában dolgozom így ezek mellett a mellékhatások mellett nem bírok. Muszáj volt abbahagynom, ha a pszichiáterem vissza jön szabadságról felhívom, hogy írjon mást mert ezt a szenvedést nem bírom, dolgoznom pedig muszáj.Kiváncsi leszek ha kimegy belőlem ez a gyógyszer mennyire fogok szorongani, remélem enyhül, mert ez így pokol.

jún. 22. 20:46
 15/23 anonim ***** válasza:
Kellene mellé Frontin... Az, hogy ilyen dózistól ilyen mellékhatások jöttek ki, minden esetre furcsa... Szerintem ha hangokat is hallasz stb., akkor ott más betegség is lehet a háttérben.
jún. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Soha nem hallottam hangokat, csak a gyógyszertől, mióta abba hagytam megszűnt.
jún. 23. 09:54
 17/23 anonim válasza:
Én is 12 órában dolgozom az a baj nyugatató miatt tiszta nyomott vagyok egész nap:)Nekem amugy szerencsére nem annyira vészesek a tüneteim mint neked van rossz pillanatom de pl ma egész jól vagyok.De kell mellé a nyugatató mert anékül nekem is olyan rossz lenne.7 ik napja szedem mostmár nem hagyom abba kitartok mig elkezd hatni mert különben sose jutok oda hogy jobban legyek.Te hogy vagy kérdező?Ma se vetted be?
jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Én nem merem beszedni, szerintem nekem ez a gyógyszer nem lesz jó,mostmár ürül ki belőlem és vissza kaptam az érzéseim és az életkedvem legalább. Valószínűleg iratok másik gyógyszert, bár ezek után félek bármit szedni.
jún. 24. 13:11
 19/23 anonim válasza:
Megkérdezhetem hogy vagy azöta?én ma beszéltem a dokimmal és mivel utána jön ki a szorongàs miutàn beveszem a gyógyszert nagy valószinűséggel nem jó ez nekem.2 nap mulva hivom és ad új gyógyszert.De màr attol is félek ezek utàn
jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nekem elmúlt, még 2 napig erős szívdobogással ébredtem de szerintem a mai napom ment ki belőlem teljesen a gyógyszer, jobban vagyok. Ma elkezdtem a pszichoterápiát is.
jún. 26. 15:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!