Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mi lehet szerintetek?

Ez mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezek előtt depresszió es kényszer gondolat kenyszer betegségem volt amiből ki tudtam mászni..Es a helyzett az hogy mult het csütörtökön volt hogy utoljara ittam az elott 2 hetig alkoholt fogyasztottam..Es az reggel olyan tompanak ereztem magam..Es az a helyzett hogy azota egyszeruen ideges vagyok , stresszes , szorongok érdektelen vagyok , olyan rossz a közérzetetem , Tompa a fejem az érzelmeim is nincsen bennem elet erzes ugy nincs meg az elet ero elet erzes hogy nem élvezem az eletem egyszeruen koncentrálni sem tudok annyira mint ha az agyam es az erzelmeim le lennenk tompulva..Es nagyon felek hogy van valami komoly mentális bajom skrizoféniára gondoltam vagy valami másra..

Egyébként többször voltam már így egyeszer súlyosan be ütött de utána időnként el hagytam és nem figyeltem rá..Pszichológushoz szégyellem el menni és a munkahelyről sem nagyon engednek el..


jún. 19. 05:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!