Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérhetem, hogy aki már szedett...

Kérhetem, hogy aki már szedett Rexetint / Parokszetint, írja le nekem a tapasztalatát?

Figyelt kérdés

35 éves férvi vagyok. Régebben Eszcitalopram nevű gyógyszert szedtem, annak a mellékhatásai enyhék voltak, és két hét után szinte semmi nem jelentkezett már ezekből; akár néha egy-két sört is megihattam este semmi bajom sem volt. De 3 év után nem hatott már úgy éreztem, és a magam elhatározásából letettem. Évek múltán úgy alakult az életem, hogy újra azt érzem szükségem van gyógyszerre, s az orvosom a Rexetint írta fel.

Elolvastam a betegtájékoztatóját, és hát az Eszcitalopramhoz képest rémisztő...

Előre is köszönöm ha leírjátok a tapasztalatotokat.



#Rexetin #eszcitalopram #Parokszetine
jún. 18. 22:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kb ugyan olyan antidepi
jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%

Ne szedj gyógyszert a gyógyszer csak méreg.

Nem szabad szedni!!

A gyógyszeriparban sok pénz van csak a pénzért gyártják ezt.

Egyáltalán nem egéségesek ezek a gyógyszerek nagyon károsak!!

jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
20%
Ne higgy az előzőek, elmebeteg, bármelyik független kutatás megerősíti hogy a gyógyszeres kezelés nagyon nagyban hozzájárul a pszichiátria betegek gyógyulásához
jún. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Az hogy méreg az meg főleg hatalmas baromság

Ezek a gyógyszerek úgy vannak tervezve hogy életed végéig szedhesd ha szükséges volna

Persze az elmebeteg válaszolónak gondolom az inzulin is méreg mert az is gyógyszer 😂 a cukorbeteg meghal nélküle de neki az méreg 😂

jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Nekem mindegy a te egéséged nem én fogok előbb meghalni mert mérgezem magam.
jún. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor a cukorbeteg szerinted előbb hal meg mert inzulint használ? Ugye tudod hogy nélküle egy nap alatt meghalna?

A gyógyszer nem méreg, miért kell átverni az embereket?

jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ige méreg, de az életnél erősebb méreg nincs ha ok nélkül szorongsz, vagy mert egy olyan élet jutott számodra amellyet a gyógyszer elviselhetőbbé tud tenni és dolgozni, barátkozni, szeretni tudsz tőle.
jún. 18. 23:08
 8/16 anonim ***** válasza:
40%

Ezekre az anti deprenszászokra semmi szükség max skrizofénia elen,de depresszióra minek oda elég csak a pszichológus oda is csak a beszélgetés gyógyszer mentesen.

Vannak olyan gyógyszerek amik kellenk az emberek számára,de nem minden sokal több gyógyszert szedünk mint amire szükség lenne.

Antidepresszánsokra meg nem nagyon van szükség.

Ez az én magán ügyem nem szólok bele senki életébe.

jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Rexetint szedek 20mg napi 1 .teljesen jó .nincs mellékhatás.mint a pánikbetegség előtt.nem bántam meg.
jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Hetes!

Nem tudsz szeretni az meg hogy?

jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!