Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongással kapcsolatban...

Mildred kérdése:

Szorongással kapcsolatban tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja erős szorongást érzek, szapora pulzus,tenyér izzadás , a hasam ,gyomrom görcsben van szinte folyamatosan be van húzva, ha rá gondolok olyan ideges leszek,hogy szinte rosszullétig elmegy hányingerem van "mindjárt rosszul leszek,, mindjárt összeesek,, meghalok stb gondolatok és sírógörcs akar rámjönni ,nagyon félek. 2020ban is volt hasonló,de nem mentem orvoshoz,ez most meg még rosszabb mint akkor. Nem egésznap tart ,csak néha föleg akkor ha felmegy a pulzusom és erre gondolok. CBD olaj valamelyest segít,de van,hogy beveszek egy egész frontint. Ha másra terelem a gondolataim akkor elmúlik,és idővel kezdem jobban érezni magam. A legrosszabb ez a gyomor,és has behúzás .mit tegyek,orvoshoz forduláson kívűl még?

máj. 29. 10:46
 1/1 Chris Coleman ***** válasza:
100%
Sokat tud segíteni egy pszichológus, coach vagy bármilyen mentálhigénés segítő. Írj priviben és szívesen megosztom veled a tapasztalataimat ingyen, hátha segítenek mivel én is sokáig szenvedtem hasonlóval. Addig is tudd, hogy ez "csak" szorongásos állapot, tehát nagy valószínűséggel nem szervi elváltozás. A legegyszerűbb és leggyorsabb az két dolog: 1. Ha érzed, hogy kezdődik kezdj el valamilyen fizikai tevékenységet, ha lehet sportot (tudom nem indig lehet a helyzetből fakadóan), pl. tánc, futás, fekvőtámasz vagy csak séta zenehallgatással 2. Kezdj el figyelni a légzésedre. Lassan orron keresztül szívd be és lassan fújd ki a szádon keresztül.
máj. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!