Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A hugom most fog bekerülni a...

A hugom most fog bekerülni a pszichiátriára hallucinációkkal, önbántalmazással, depresszióval. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Esélyes a Nyírő Gyula, a Bókay, a Heim pál és a vadaskert is. Van esetleg valami tapasztalatotok ezekről a kórházakról? Jól fognak bánni vele, használni fog-e sokáig lesz-e bent, van-e látogatás, orvosok?

jún. 9. 02:48
 1/2 anonim ***** válasza:
68%

Vadaskertben voltam még gyermekként. Magyar viszonyokhoz képest jól bántak velünk, de a megfigyelést elég hanyagnak nevezném. Ott virít a papíromon hogy a ritalinnak nem volt mellékhatása az alvásomra, de még mindíg emlékszem hogy életemben először akkor voltam ébren egyhuzamban több mint 24 órát.

Nem voltam ben sokáig, csak 1 hetet, látogatásra már nem emlékszem mert engem nem látogattak, hiszen Szombathelyről azért munka után nem utazgattak a szüleim, de mindíg felhívtak.

jún. 9. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%

En nem ott voltam, egyikben sem, de egy lepusztult fos helyen fos noverekkel. Azota kisebb lett igaz, de eleg modern hogy mar inkabb ott lenne es laptopoznek mint itthon anyammal lennek.


Mondjuk a novereket nem tudom milyen retardaltak, de egyel beszeltem okenak tunt, mint minden ember felszinesen.


A nyilton a megfigyeles ahol en voltam hat nulla volt. Csavo amfetaminozott es azert jott be, szo nelkul este 11 kor kiment es hajnali 2 kor kabatban jott vissza a konditerembol. De aludt szoval nem hiszem hogy beszivta magat. Masnap nem tudott aludni akkor adtak neki kb 10mg rivotrilt, antipszichotikumokat es ugy sem, nem tudom mit adtak neki de vegul normalisan aludt 8 - 9 orat.


Az a gond, hogy korhaza valogatja, hogy mik a szabalyok, mikor lehet latogatni, milyen elvarasok stb... nalunk kb minden 0 volt, barmikor kimehettel, bunko noverek, cigi lent, latogatas be is mehettel a szobaba ahol 6 - 8 an voltak egyik meztelen. Szoval korhaza valogatja.

jún. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!