Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Koncentrációs nehézségek...

Koncentrációs nehézségek felnőtt korban?

Figyelt kérdés

Már jó ideje hogy nehezen koncentrálok oda szinte bármire, a mindennapi életben. Főleg azon vettem észre, amikor egy új helyre kerülök, és valaki magyaráz valamit, és sohasem értem meg elsőre, csak másodjára vagy harmadjára. De van hogy eltelik 1-2 nap és így is elfelejtek az elhangzottak felét. Aztán mehetek megint kérdezősködni.

Mindeközben viszont pl autót vezetni probléma nélkül tudok, rendesen oda tudok figyelni mindenre.

Talan csak az új információkkal bírkózom meg nehezen?

Ismertem olyan embert aki rögtön megjegyzett mindent és nem is felejtette el. Valahogy én elég messze vagyok ettől.

Milyen megoldáson gondolkodjak? 35f


jún. 6. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem a rendszeres étkezés, folyadékbevitel, kialvás segít.
jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az emberek nagy része pont ilyen mint te.
jún. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Detto. 33F
jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, simán csak nem érdekelnek dolgok, és azokat nem is bírom megjegyezni. Az a baj, hogy emiatt már munkában is voltak problémáim.
jún. 6. 12:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!