Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha pánikroham után...

Normális, ha pánikroham után is még órákig bennem van ilyen kellemetlen érzés, szorongás?

Figyelt kérdés
Miután beveszek Xanaxot a nagyon erős rosszullét elmúlik, de utána sem vagyok jól órákig még.

ápr. 20. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Persze, hogy normális.
ápr. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos igen, ez teljesen normális. Több óra kell, mire a tested észhez tér úgymond és regenerálodik. Fogyassz sok folyadékot, próbálj meg pihenni és ha tudsz, akkor aludni. Pár óra múlva már jobb lesz.
ápr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen hiszen egy fajta sokkban volt a szervezet.
ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
47%

A Xanaxtol leszel még depisebb állj le

Sportolj, tarts állatot ne légy debil,

ápr. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves négyes válaszoló! Nem vagyok debil, képzeld. A Xanax ahhoz kell, hogy ne hívjam magamra a mentőt, mert olyan állapotban vagyok roham közben.
ápr. 20. 15:49
 6/10 anonim válasza:
39%

4-es én elvesztettem a szerelmemet 4eve, akit kinyirtak, feldolgoztam mindenféle Xanax nélkül!Nem tudon ebben a helyzetben Te mit tennél?

Agyilag döl el miden, gyógyszerek tesznek tönkre!

ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Jajj hagyjátok már magatokat. Jöttök a sablonos hülye dumával, hogy ilyen rossz a xanax meg olyan rossz, meg ti így megoldottátok gyógyszer nélkül meg úgy megoldottátok. Mert ti aztán tökéletesek vagytok. Amúgy egyáltalán nem értem, hogy mi a fenéért irtok ide, amikor a kérdezőnek nem ez volt a kérdése! Főleg nem az ész osztásra kiváncsi. Örüljetek, hogy nektek minden simán megy és könnyen!
ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hetes!❤️
ápr. 20. 17:30
 9/10 A kérdező kommentje:

#6


Sajnálom! Őszinte részvétem!🖤

Örülök annak, hogy te ilyen erős vagy.

ápr. 20. 17:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan gyógyszert enni, ami megelőzi a pánikrohamokat.

A pszichiáter segít megtalálni a megfelelőt.

Akinek minden nap van pánikrohama, az ne törődjön bele.

Pszichológus, ha nem elég, akkor gyógyszer kell.

ápr. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!