Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha minden egyes...

Mit tegyek, ha minden egyes nap csak a halálra tudok gondolni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, az életem nem vezet semerre sem. Nincs munkám, ha véletlenül találok is, az messze esik az érdeklődési körömtől/végzettségemtől. A családomban én vagyok a fekete bárány, ezt nem restek éreztetni velem. Már annak sem érzem szükségét, hogy barátokra vagy párkapcsolatra tegyek szert. Kiégtem. Nincs nap, hogy ne gondolnék öngyilkosságra, de félek megtenni. Emígy meg becsavarodok, nem bírom ezt a világot elviselni.

2023. aug. 16. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Broder, en egy hatalmas anyagi adossagba fogok kerulni par honap mulva.


Szerintem ugyanott jarunk, en mar voltam kezelve gyogyszerekkel meg terapiasan is, de ugy nez ki hogy nem hatnak ram azt mondja a doki, majd azt mondja hogy minden elmulik elobb utobb.


Terapeuta meg azt mondja ez rajtam mulik.


Ezek mar annyira kettos ertelmu jelek hogy kezdem azt hinni hogy az on*ilkossag utjara akarnak vezetni, hogy sajnos erre vagyok es leszek kepes.


Mar 4szer probaltam, abbol 1 sikerult volna a tobbi minde szerencse adtan tuleltem.


De most mar tudom hogyan kell megtennem szoval nincs mas hatra.

2023. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is volt időszak az életemben mikor próbálkoztam az öngyilkossággal. Szerencsére nem sikerült. Viszont azóta is vannak nagyon rossz napjaim amikor újra előtörnek a rossz érzések. Ilyenkor elmegyek egy rétre, mezőre, erdőbe ahol senki nincs rajtam kívül és csak vagyok. Elengedem az összes problémát és kikapcsolom az agyam. Bután fogalmazva resetelem. Van hogy heti 3x is szükségem van rá, de így túl tudok élni. Bízva, hogy előbb utőbb jobb lesz.


Neked is ezt tudom tanácsolni, hogy találj valamit ami megnyugtat és teljesen kikapcsolja az agyadat pár percre. Higyj abban, hogy egyszer minden megjavul és győzd le a démonjaidat(így hívom a gondolatokat amik próbálnak az öngyilkosságra terelni)

2023. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!