Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem tudom őt elfelejteni?

Miért nem tudom őt elfelejteni?

Figyelt kérdés

Interneten megismerkedtem egy 17 éves srácot, én 18 éves srác vagyok. Én Győrben lakom, ő Sopronban él. Az érdeklődési körünk nagyon azonos. Mindennap beszéltünk, nagyon jó volt a jó reggelt üzenetére felébredni. Sajnos ez már a múlté, hiszen úgy döntött, 1 hete, hogy letilt minden platformról. Szomorú, de ez van. Sajnos, mindig vele álmodok (Szószerint), hiányzik. Nem tudom hova tenni, miért tette ezt.

Nekem sose voltak barátaim, járok pszichológushoz. Engem senki sem szeretett igazán, emiatt vagdostam magam, kínoztam magam, öngyilkos is akartam/akarok lenni. Szerető család fogalma számomra ismeretlen.



2023. jún. 13. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Amúgy fél éve ismerem. Amióta letiltott azóta nagyon sok öngyilkos gondolatom van, és ismét marcangolom magam.
2023. jún. 13. 11:15
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Keress egy barátnőt.
2023. jún. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, ne vedd bántásnak, de valószínűleg sok voltál neki. Ő nem tudja megadni neked azt, amivel az élet tartozik.

Járjál szorgalmasan a pszichológushoz, hogy feldolgozd a múltadat, és legyél nyitott az új kapcsolatokra.

2023. jún. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
19%
Igen, valószínű már túl sok voltál neki, nagyon igényelted őt, amitől ő besokkalt. Járjál pszichológushoz továbbra is és beszéljétek át a következő alkalommal ezt a dolgot is. Könyebb lesz.
2023. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj a netes kapcsolatokkal, hogy illúzió az egész, idealizálod azt, akivel beszélgetsz, hiszen nem ismered és egy olyan kép alakul ki róla a fejedben, ami neked a legideálisabb.

Sokat szenvedtem én is ezek miatt, amikor még nem mertem találkozni senkivel, csak neten csevegtem. Sajnos ez az ipar ezzel jár, szar, de túl kell lenni rajta. Sok minden vár még rád.

2023. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2023. jún. 13. 17:54
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Szabad megkérdezni, hogy miért lett mindenki le pontozva?
2023. jún. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
7, megelőztél; én is kíváncsi lennék erre
2023. jún. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én nem pontozok senkit. Szóval nem tudom.
2023. jún. 13. 18:06
 10/10 Subidubidu1234 válasza:
Nekem volt egy hasonló, igazából az biztos, hogy nagyon nehéz egy barát elvesztése, de az élet ilyen. Mindig lesznek váratlan fordulatok. Velem is történt pár olyan fordulat, ami még a mai napig nyom minden nap. Fel kell állni tovább kell menni, nem kell elfelejteni, de nem szabad megtörni. Nekem is voltak ilyen gondoltaim, tapasztalataim amit a végén írtál. Kitartást 💯
2023. jún. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!