Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehet elfelejteni?

Hogy lehet elfelejteni?

Figyelt kérdés

Egy gyerekkori tortenetem jutott eszembe.

Tél volt, lent jatszottunk a tobbi korombeli gyerekkel a hóba. Lehettunk kb 6-7 (talan 8 )évesek. Lenyeg,hogy akkor jott ki forgalomba az akkoriban új 20 Forintos. A nagy jatek kozben a hoban eszrevettem,hogy ott van egy maréknyi,lehetett 5-6 darab kb.

A tobbi gyereket hatrahagyva, orommel szaladtam haza es mutattam a szuleimnek,hogy nezzek mit talaltam. Nem telt bele par perc,mar kopogott is az egyik gyerek az ajton,hogy 0 hagyta el, delelott kapta a zsebpenzt a nagymamajatol. A szuleim szemrebbenes nelkul kozoltek,hogy adjam "vissza" neki. Nem akartam,de tudtak hatni rám.

Nagyon haragudtam érte.



[link]


2023. ápr. 5. 14:56
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, de nem egyértelmü, MIT akarsz elfelejteni, hogy elvitted a talált pénzt és nem kérdeztél rá, kié, vagy hogy vissza kellett adni?
2023. ápr. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hat hogy a szuleim nem alltak ki mellettem. Aki amit talal az 0ve alapon. es egy jottmentnek jobban hittek vagy az 0 javara dontottek..
2023. ápr. 5. 15:06
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok hasonlo eset volt. Egy ismerosom azt javasolta,hogy irjak egy osszefoglalo levelet a gyerekkori serelmeimrol. Amiken mar amugy se lehet javitani utolag,mert a multba tortent. Ki ert egyet vele?
2023. ápr. 5. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha minden sérelmed ilyen, akkor nincs sok felednivalód.
2023. ápr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Öszintén szólva itt VELED van baj! A szüleid becsületesen reagáltak, nem álltak ki " amellett, hogy ellopjad más gyerek pénzét!
2023. ápr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
"ellopjad más gyerek pénzét!" Megis hol a banatos tokviragba volt itt lopas?!
2023. ápr. 6. 08:32
 7/7 anonim ***** válasza:

bár nekem lennének ilyen gagyi sérelmeim...

lány létemre egy tanárnő csak úgy ok nélkül vert és megbuktatott 3.-ban. átengedtek, mert rájöttek h beteg a nő stb. nem voltam csúnya, mégis lecsúnyáztak és vertek a fiúk, míg a rényleg ronda osztálytársnőmnek akinek csak 1szeme volt, folyton kapott verseker és bonbonokat.


amúgy elég pénzéhesnek tűnsz. dolgozz és ne lopj! lopásnak számít még a talált pénz is!!!

2023. jún. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!