Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szemtanúja voltam a gyömrői...

Szemtanúja voltam a gyömrői vonatbalesetnek Legalábbis akit elütött a vonat azt láttam és az emberek reakcióját, hogy áll a vonat, villognak a fények.Szeretném elfelejteni mihamarabb.Hogyan tudom megtenni?Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pszichológushoz nem akarok és nem tudok elmenni, mivel minden időpontom foglalt csak egyszerűen valami taktikát tudtok rá,hogy amikor vonatot látok ne ez jusson eszembe?

2023. jan. 9. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha annyira elfoglalt vagy, hogy nem tudsz elmenni pszichológushoz, akkor le tudod kötni magad mással
2023. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Hans Pötterman ***** válasza:
100%
Ha valóban ilyen elfoglalt vagy, akkor az idő segíteni fog, kitartás!
2023. jan. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez ma történt?
2023. jan. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár nem balesettel, hanem hirtelen halálesettel szembesültem, ennek nyomasztó emléke annyira sokáig nem kísértett. Évekig jártam azon az útvonalon, amikor odaértem ahol történt, pár percre mindig eszembe jutott, utána az élet ment tovább.
2023. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ez ma történt?"

Attól tartok: igen, az előbb olvastam az Index-en (Index Belföld)

2023. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Lehet még nagyon friss, ezért érzed így.

Pár hete én autóbalesetet láttam, halálos áldozattal, a férjem látta azt is, ahogy próbálták újraéleszteni az egyik sofőrt, de meghalt.

Én akkor értem oda, amikor már elvitték az áldozatokat, de az autóroncsok karnyújtásnyira voltak tőlem. Szörnyű volt ott, akkor. Elsírtam magam majdnem. A férjem erősebb érzelmi tartalékokkal rendelkezik, persze megviselte, de túl vagyunk rajta.

2023. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát én viszonylag jobban bírom az ilyet mivel vadásznak készülök (és ismerem magam és amit elviselek) de akkor is szar érzés mivel én minden nap arra járok és láttam már elütött kutyát macskát is ott de már mindig az jut eszembe amikor arra megyek, hogy ott a sínen bármi történhet bárkivel szörnyülködve látom ,hogy az emberek simán átmennek a piroson és le se szarják azt, hogy pár másodperc múlva egy több száztonnás acélszerkezet száguld majd el ott ahol álltak.Ja valszeg elfelejtem majd de akkor is napi többször is járok arra.
2023. jan. 9. 17:42
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Az emlék idővel el fog halványodni, de el sose fogod felejteni teljesen (max.idős korban). Én 12 évesen voltam szemtanúja egy autó pályás halálesetnek. Akkor és a következő hetekben erősen élt bennem az emlék, de 2 hónap múlva már szinte nem is jutott eszembe, hacsak nem kifejezetten balesetről beszeélgettünk.

Szóval ne aggódj! :-)

2023. jan. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Nagyon rendes vagy hogy nem tudsz megvalaszolni egy egyszerű kerdest sem.

Mar 2 én kérdezték de nem vagy kepes valaszolni?

Ma volt?


Belehalsz egy datum leirasaban ?

2023. jan. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ma volt a baleset,olvastam a hírkeresôn!
2023. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!