Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szemtanúja voltam a gyömrői...

Szemtanúja voltam a gyömrői vonatbalesetnek Legalábbis akit elütött a vonat azt láttam és az emberek reakcióját, hogy áll a vonat, villognak a fények.Szeretném elfelejteni mihamarabb.Hogyan tudom megtenni?Bővebben lent

Figyelt kérdés
Pszichológushoz nem akarok és nem tudok elmenni, mivel minden időpontom foglalt csak egyszerűen valami taktikát tudtok rá,hogy amikor vonatot látok ne ez jusson eszembe?

2023. jan. 9. 16:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is írtam egy kommentben (nem a kérdező vagyok), hogy ma volt és Index-en olvastam:

[link]

2023. jan. 10. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Attól, hogy vadász leszel még trauma érhet téged is. Nem kell pszichológus, ezt a szerepet betöltheti egy jó barát is, akivel ki tudod beszélni.
2023. jan. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Én 2022. december 25-én karácsony első napján részese voltam egy vonatbalesetnek. Egy nő öngyilkos lett, egy hídról ugrott a vonat elé. Az első vagonban utaztam, hallottam ahogy a vonat tetejére zuhan, majdnemhogy fölöttem.

2 órát álltunk, aztán a katasztrofavedelem segített az átszállásban egy másik szerelvényre. Szörnyű volt az egész, a nyomasztó hangulatot csak fokozta a mentő és a rendőrség jelenléte.

Ennek már majdnem 2 hónapja, és bár már nem olyan sokszor, de még mindig gondolok rá....

2023. febr. 14. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!