Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfiaknál van testképzavar?

Férfiaknál van testképzavar?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Valahányszor az utcára kimegyek, sírni tudnék. Csak azt látom, hogy fiatal, 17-35 év közötti srácok, férfiak mennyivel férfiasabbak, mennyivel jobban néznek ki. Nagyon vékony vagyok, magas se vagyok, csak átlagos. A hangom gyerekes, a fogaim se állnak szépen fogszabályozás ellenére. Nincs vonzó arcom. A vállaim se szélesek. Semmi vádlim. Egyáltalán nem érzem magam vonzónak és önbizalmam sincsen egyáltalán. Mások viszont klasszisokkal jobban néznek ki...

2023. jún. 9. 20:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
61%

Na, akkor tessék, de csak azért, mert annyira ingerszegény életed van, hogy még az én lesajnáló válaszom is színt visz abba az örök vesztes életedbe. Parancsolj.


Te agyilag zokni, azért nem akar neked senki válaszolni, mert egy örökösen sebeit nyalogató, duzzogó, hisztiző, pszichiátriai eset vagy. Nem fogod fel azzal a csökkent felfogásoddal, hogy senki nem fogja megoldani a te problémáidat. Idejössz és kérdezel, válaszolnak neked, te meg annyira vagy képes, hogy dührohamot kapj.

Zártosztályra vagy való, nem ide, nem az emberek közé.


Remélem, elégedett vagy. Én a részemről befejeztem a beszélgetést. Szerencsére, nekem vannak barátaim, családom, akikkel időt tölthetek, így ennél többet nem is vagyok hajlandó rád pazarolni.

További kellemes idegösszeroppanást kívánok!

2023. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!