Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Férfiaknál van testképzavar?

Férfiaknál van testképzavar?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Valahányszor az utcára kimegyek, sírni tudnék. Csak azt látom, hogy fiatal, 17-35 év közötti srácok, férfiak mennyivel férfiasabbak, mennyivel jobban néznek ki. Nagyon vékony vagyok, magas se vagyok, csak átlagos. A hangom gyerekes, a fogaim se állnak szépen fogszabályozás ellenére. Nincs vonzó arcom. A vállaim se szélesek. Semmi vádlim. Egyáltalán nem érzem magam vonzónak és önbizalmam sincsen egyáltalán. Mások viszont klasszisokkal jobban néznek ki...

2023. jún. 9. 20:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
64%

#10 szerintem meg te nem vagy hajlandó befogadni a választ


De akkor tudod mit? Picsogj tovább, az biztos segít a problémádon. Sok sikert a továbbiakban.

2023. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Férfiak válaszát várom... Nők csak ilyen szentimentális marhasàgokat tudnak írni, el se tudják képzelni ezt milyen megélni férfiként.
2023. jún. 9. 22:01
 13/21 anonim ***** válasza:
82%

#12


Férfi vagyok, vékony vádlival (genetika, apám ágán mindenkinek az), átlagos testmagassággal, és most figyelj: kissé vékony külsővel, 71 kg vagyok. Ennek ellenére voltak kapcsolataim, azóta egy gyönyörű feleségem van.

Tudod, hogy miben különbözök mégis tőled? Nem kerestem a kifogásokat.


3,11 válaszoló voltam

2023. jún. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
52 kilo vagyok
2023. jún. 9. 22:13
 15/21 A kérdező kommentje:
Állítom hozzád képest egy genetikai selejt vagyok
2023. jún. 9. 22:14
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerinted az összes nő szép? Nyilván vannak, akiknél az "átlagos kinézet ebben a korban sokkal jobb", mint az övüké. Mégsem csinálják ezt. Ismétlem: felmerült benned is a testképzavar, mint lehetséges magyarázat a gondolkodásmódodra (benned, tehát nem az én szentimentális hülyeségeimben!). Az csúnyán befolyásolja ilyenkor a megítélésedet. Sürgősen keress egy szakembert, mert nem a külsőddel, hanem az "fejeddel" van a legnagyobb baj. Vagy azt várod, hogy egy pasi megírja neked, hogy ja, csúnya vagy? A kérdés nyilván azért született, mert megoldást keresel a problémádra. A problméma viszont a fejedben létezik, azt meg pszichológus tudja kezelni, nem egy kondibérlet vagy valami hasonló "jó tanács".
2023. jún. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen az igazságot akarok hallani...
2023. jún. 9. 22:20
 18/21 A kérdező kommentje:
g*ci szerinted a 71 kilo kissé vékony egy 170-175 centis magassághoz? Hol a retkes f@szomban élsz?
2023. jún. 9. 22:36
 19/21 A kérdező kommentje:
erre már nem írsz semmit g3ci
2023. jún. 9. 22:36
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

És ha egy férfi megírná neked, hogy így meg úgy csúnya vagy, akkor mivel lennél előrébb? Miért egy olyan kérdést tettél fel, hogy van-e a férfiaknál testképzavar, ha a testképzavarral kapcsolatok válaszokra, megjegyzésekre képtelen vagy érdemben reflektálni?

A stílusod meg bocsánat, de rohadt gáz. Ha a párkapcsolatok vagy bármilyen emberi kapcsolatok terén kudarc ér, akkor inkább ezen kéne változtatni, mert ez a g*cizés marhára nem imponál senkinek, a nőknek meg főleg nem. Mint korábban is írtam, korodbeli nő vagyok, szóval ennek már ide írok egy 25/N-t is a végére. G*cizzél mással, vágd magad alatt a fát egészen nyugodtan, de akkor ne tegyél fel olyan kérdést, amire van normális megoldás, csak te vagy képtelen bármit tenni ennek az ügyében. Gondolkozz el rajta, hogy mi a fenéért írtad ki ezt a kérdést, ha a válaszok már nem érdekelnek.

2023. jún. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!