Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ilyen, valami...

Miért vagyok ilyen, valami nagyon defektes nálam?

Figyelt kérdés
19 éves, vendéglátó iparban kezdő fiú vagyok, jól nézek ki,normális vagyok, sportolok de nincs barátnőm és nincs is semmi kilátásban. Partikba nem tudok úgy feloldódni ahogy kéne ha iszok meg 1 vadbarom vagyok beszólok mindenkinek talán a gátlásaim jönnek ki.A barátaim pedig kb 2 hetente más csajt szednek fel. Szeretek pedig énis tréfálkozni nagyokat beszélgetni de valahogy nem fogom meg a csajokat...és ez nem jó próbálok ellazulni és sikerül is aztán másnap meg csaka magány van velem...ez így rossz örök agglegény vagyok?
2010. okt. 10. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Jól gondolod, benned van a hiba... ugyan az vagyok mint te.. vadbarom vagyok mikor piázok. De másik dolog az hogy valamit lerontasz, nem vagy eléggé nyomulós, vagy lekötnek a gondolataid, és bunkónak tűnhet amit csinálsz/mondasz. Úgy kell viselkedni mintha egy nagyon régi ismerősöddel lennél, figyelmes,kedves... és a megfelelő pillanatban lecsapni :D.. de annyi mondok a piázást meg akkor viszont el kell felejtened.


Sok csajt húztam meg stb De barátnőm jelenleg sincs, mivel én alapból egy eléggé kellemetlen jellem vagyok..


22/f

2010. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, nem hinném, hogy örökre szólna a helyzet. A véletlen szerencse is az utadba lökhet valakit, csak nem könnyű kivárni tudom.


Én lassan 23 éves leszek, és még soha nem volt igazán komoly kapcsolatom. Valahogy mindig a nem megfelelő emberekbe futottam bele...

2010. okt. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy defektes, az egyébként sem érdekli a nőket. A külsődön próbálj változtatni, ha tudsz, az a fontos nekik.
2010. okt. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!