Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért látom úgy a külvilágot...

Miért látom úgy a külvilágot mintha filmet néznék?

Figyelt kérdés
Észrevettem pl ha utazok buszon és nézem a tájat, oylan mintha vmi gyorsitott felvételű filmet néznék. De ha pl sétálok vagy vmi akkor is ez van, mintha csak egy szimulátorban lennék. Volt már hasonló valakinek, és ha igen ez mitől van?
2010. okt. 6. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Mennyit kockulsz naponta a gép előtt?
2010. okt. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Áhh ez így van velem is:) de általában csak akkor ha egyedül jövök,ha már beszélgetek valakivel nem érzem így:)
2010. okt. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kocka:D

Napi egy két órát, az sztem belefér. Velemis csak akkor van mikor egyedül vagyok, és van időm gondolkozni, az a fura, h mikor egyedül vagyok folyotn beképzelek mindenfélét, pl tegnap azzal szórakoztam h a fejemet jobbra meg balra ingattam nagyon gyorsan, és olyan volt minntha nem ltánék jol, igy a kép ugrált előttem, vagy forgott, és beképzeltem h vmi bajom van:S

2010. okt. 6. 15:58
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkoromban tapasztaltam hasonlókat, és nagyon megdöbbentem a gondolatra, hogy én is része vagyok a világnak.
2010. okt. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem bunkóságból, de pszichológusnál jártál már? Komolyan nem paraszt akarok lenni, de ez a fejingatás meg ilyenek nekem furcsa.... Az, hogy az utcán filmként éled meg az eseményeket,szerintem csak a magad szórakoztatása. Én is szoktam ilyenekkel hülyéskedni. Csak ezen döbbentem le, hogy ingattad a fejed, hogy úgy érezd, mintha bajod lenne...vagy félreértettem valamit? Ha igen, akkor millió bocsi!!!
2010. okt. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát pénteken kell mennem XD

Hát az ugyvolt h nemtom fürödtem és vmiért nemtom miért jobbra hajtottam a fejem, aztán oylan volt mintha amit nézek igy elforfult volna, aztán jobra és balra ingattam a fejem, de ugy h a fülem a vállamat érje, nagyon gyorsan, de csak azért csináltam h megnézzem h hogyan látok. Mert olyan furn mintha nem a szemem mozgott volna hanem a fal, és tökre megijedtem, h vmi bajom van. Lehet h mindenki igy látja ha ingatja afejét nagyon gyorsan, de lehet h nem, és ha nem akkor vmi bajom van:S

2010. okt. 6. 19:51
 7/9 A kérdező kommentje:

ja amugy hipochonder vagyok, nem, azért ingattam a fejem mert vmi idióta vagyok, vagy ilyesmi, csak h megnézzem hogy van-e látászavarom vagy ilyesmi:S

Amugy pánikbeteg gyanus vagyok, és azért kell mennem pszihologushoz.

2010. okt. 6. 19:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Kezded felfedezni, hogy egy Mátrixban élünk.

Nemsokára jönnek érted és kiemelnek a valóságba.

2010. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak sokat gondolkodol. Azért nem árt, ha megnéz egy szakértő. És még kellemes és kedves humorod is van. Írd meg nekünk légyszi, mit mondott a doki?
2010. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!