Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hallucináltam vagy álmodtam?

Hallucináltam vagy álmodtam?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem aludni és elkezdtem gondolkodni, úgy tűnt hogy nem alszom. Egyszercsak úgy éreztem hogy nem kapok levegőt és ájulok el, feltápászkodtam az ablakhoz, kinyitottam, aztán visszafeküdtem reménykedve hogy jobban leszek. Fogalmam nincs mennyi idő elteltével úgy éreztem jobban vagyok, kinyitottam a szemeimet, láttam hogy az ablak picit kissebbre van nyitva mint ahogy én nyitottam, bár nem tudom mert amikor nyitottam ki akkor nem volt nyitva a szemem. Kicsivel még később újra kinyitottam a szemeimet és az ablak teljesen be volt csukva, sőt a függönyök is oda voltak húzva. A kettő között nekem úgy tűnt hogy gondolkodom. Biztos hogy senki nem csukta be az ablakot, anyum itthon volt és megkérdeztem tőle. :))

2023. márc. 1. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet h te voltál csak nem emlékszel rá.

Én félálmomban beszélgettem egy fél órát az apámmal aztán semmire nem emlékeztem de ő felvette videóra majd megmutatta.Kb 8 éve volt

2023. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez álom volt.
2023. márc. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehetett álom is.Én csak feltételeztem.
2023. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!