Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok depressziós?

Mitől vagyok depressziós?

Figyelt kérdés
Valójában nem nagyon lenne okom rá, de akkor mégis mitől? Vagy lehet, hogy elfolytok magamban dolgokat?
2010. okt. 4. 14:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Magán dokira nincs pénzem.


Köszönöm szépen, te nagyon rendes ember vagy!:)

2010. okt. 4. 15:17
 12/15 anonim ***** válasza:
A depressziós ember egyik ismertetője, hogy tagadja, hogy bármi baja is lenne. Úgyhogy szerintem te nem vagy depressziós.
2010. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Lehet, de akkor mégis mi bajom?
2010. okt. 4. 16:41
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem a depresszióm, az karácsonykor szokott előjönni, most már nemfog, de régebben azért jött elő, mert a nagycsalád együtt volt, és mindenki beszélt mindenkihez, csak hozzám nem.

pedig nem vagyok a legkisebb, sem a legnagyobb.

18 éves vagyok, eddig ugye a felnőttel a felnőtekkel, most ugye vannak kicsik is, és mindenki velük, de a nagyokkal is foglalkozik a család tobbi tajga, énhozzám meg nem szól senki sem.


ettől jött régebben elő a depresszióm, karácsony és szilveszter után, 1-2 nappal, és 2-3 hétig tartott.

2010. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez nem depreszió, csak unod magad.Unod a szürke hétköznapokat. Változatosság kell. Lehet az sport, vagy barátkozás, esetleg más szabadidős tevékenység.
2010. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!