Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől vagyok depressziós?

Mitől vagyok depressziós?

Figyelt kérdés
Valójában nem nagyon lenne okom rá, de akkor mégis mitől? Vagy lehet, hogy elfolytok magamban dolgokat?
2010. okt. 4. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre leginkább te tudhatod a választ, esetleg a hozzád közelállók.

Nem ritka dolog, hogy az ősz depressziós hangulatba hozz embereket, de ez még nem depresszió.

2010. okt. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
tél tavasz nyár..nekem tökmindegy, nem most kezdődött..
2010. okt. 4. 14:17
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet elfojtás is,de lehet gyerekkori sérelem is akár.Vagy ha még fiatal vagy,akkor lehet tipikus tinikori nyavalya is vagy az életmódod következménye is lehet,például ha eleve befelé forduló vagy,keveset mozogsz,keveset levegőzöl,rosszul táplálkozol.
2010. okt. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akár régi sérelmek felgyülemlése miatt is lehet depresszió...

Nem próbáltál még szakemberhez fordulni a depresszióddal?

2010. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam, nem nagyon szoktam erről beszélni. Amúgy ilyen hullámokba jön elő. Van amikor nagyon nagyon jó a kedvem, van amikor iszonyat szar. Sokszor vannak hirtelen hangulat változásaim is. De van, hogy hetekig, hónapokig csak iszonyat rossz kedv..
2010. okt. 4. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez a depresszió jellemzője,hogy egyszer kicsattanóan jókedved van,másszor meg magad alatt vagy 20 méterrel:/ Pedig érdemes lenne felkeresni egy pszichiátert ha egyedül nem sikerül kikecmeregni belőle...
2010. okt. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy nem hiszem, hogy tudna segíteni. Mert én sem tudom megmagyarázni miért van ez. Meg sajnos nem is hiszem, hogy egy vad idegen meg tudná oldani a problémáim.

De talán egy próbát megérhet...nem tudom.

2010. okt. 4. 14:48
 8/15 anonim ***** válasza:

De mit vesztesz vele,ha egyszer összeszeded Magad és elmész egy pszichiáterhez?

Ha bejön akk meg magad fogod ostorozni,hogy eddig miért nem mentem el,figyeld meg!!Miért,jobb éveken keresztül szenvedni a depresszióban?Jó Neked ez a helyzet,vagy megakarod oldani?

2010. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazad van, én ezt be is látom, csak nem hiszek sajna benne. De össze fogom szedni magam. De merre induljak? Csak kérjek időpontot a szakrendelésre?
2010. okt. 4. 15:00
 10/15 anonim ***** válasza:

Pszichiáterhez nem kell beutaló,keresel egyet(akár neten)felhivod és megbeszélsz vele egy idpőpontot!Egy tapasztalást megér azt mondom.. Ha meg nem az a Te utad,akkor keress más alternativát a problémád kezelésére!

Én szurkolok és kivánom,hogy jobban légy mielöbb!!;)

2010. okt. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!