Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nincs szociális életem. Mit...

Nincs szociális életem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem mehetek csak úgy oda idegenekhez, hogy bocsi, ismerkedni szeretnék...
2010. okt. 3. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Vigyázz, mert előbb-utóbb begolyózol és úgy jársz mint én, pánikbeteg, súlyos depressziós és Borderline-szindrómás lettem. Biztos vannak osztály-, vagy munkatársaid, próbálkozz velük. Esetleg 1-2 régi ismerőssel még.
2010. okt. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Mivel foglalkozol? Mi a hobbid? Egyedül élsz?

Ezek az infók segítenének kicsit, hogy jobb ötleteket adjak.

De így is megpróbálok vmi hasznosat mondani, pontokba szedem, hogy átláthatóbb legyen:

- keress vmi hobbit és keress olyan embereket, akik hasonló érdeklődésűek, keress fel olyan helyeket, ahol ez a társaság összejön.

- vegyél kutyát. A lehető legjobb társ és ha sétáltatod a parkban sok lehetőség van, hogy összeismerkedj a többi kutyással.

- elegyedj beszélgetésbe akárhol pl. könyvtár, akár bolt. Légy kedves, mosolygós, érdeklődő. Ha így viszonyulsz vkihez, biztosan meglesz a jutalma!

- sportolj. Járj jógára, úszni vagy edzőteremben és BESZÉLGESS!

- tanulj vmit, pl. nyelvet, szakácstanfolyam mit tudom én, ami érdekel, lényeg, hogy emberek közt légy.

- ha dolgozol, tanulsz próbálj nyitni az emberek felé, légy segítőkész, persze ne engedd, hogy kihasználjanak.

- ha van időd bevállalhatsz vmi karitatív tevékenységet, önkéntes munkát, pl. beteg embereknek segíteni. Neten találsz sok ilyet. Így is több kapcsolatod lesz és hasznosnak érzed magad.

-kösd le magad, ha egyedül vagy olvass, nézz vmi jó filmet, kreatívkodj.

- ha harmóniában élsz, törekedsz rá, egyre szívesebben közelednek hozzád és barátokra lelsz.

- jó öltet lehet pszichológus segítségét is igénybe venni.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Fel a fejjel. Menni fog! Aztán majd írj ám, hogy alakulnak a dolgok! Drukkolok!:)

2010. okt. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem sincs, de neten elkezdhetsz ismerkedni, én is ezt tettem és elég jól haladok, főleg, mert céljaim lettek.

Írhatsz nekem is ha gondolod. 18/F

2010. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne olvass cicológiai írásokat, mert te is olyan hipohonder leszel, mint az eslő válaszoló.


üdv: egy antiszociális, borderline szindrómás, bipoláris zavaros, skizoid személyiségű szociális fóbiás ember akinek pánikbetegsége van.

2010. okt. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Utolsónak: nem én állítom ezt magamról, először a pszichológusom, majd a pszichiáterem mondta, és a környezetem.
2010. okt. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!