Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem bírom már tovább. Mit...

Nem bírom már tovább. Mit csináljak ?

Figyelt kérdés
Bipoláris zavar és szociális fóbiám van évek óta. Gyogyszereket is szedek rá.Nem tudok dolgozni sehol emberek közt a fóbia miatt. Attol rettegek minden nap,hogy mi lesz velem ha meghalnak a szüleim. Senkim nincs rajtuk kívül és egyedül nem tudnék megélni. Minden nap az öngyilkosságon jár az agyam,hogy hogyan lehetne megtenni,de nem merem. Sokat vagyok depresszios a bipoláris miatt,de a szoc fóbiám neheziti meg legjobban az életemet mert az miatt nem tudok dolgozni. Pedig szeretnék és mindig attol félek ha elmennék egy melohelyre akkor ott szerencsétlenkednék és mindig elbasznák valamit mert állandoan zavarba vagyok emberek közt.szorongok. Mit csináljak ? Aki hasonloan van mondjon tanácsot legyenszíves.Ez így nem élet.
2022. okt. 24. 00:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
En kb 11 12 eve ebben vagyok azt banom hogy meg lelegzem.27f.
2022. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el takarítani. Magányos munka, nem lehet elrontani és legalabb csinálnál valamit.
2022. nov. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!