Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki hagyta abba az autóvezetést...

Ki hagyta abba az autóvezetést valamilyen pszichiátriai problémája miatt?

Figyelt kérdés
Akár önként, akár orvos miatt.

2022. aug. 24. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Én annyira szorongtam, hogy nem bírtam jól vezetni. Abbahagytam második forgalmi vizsga elbukása után (szorongás miatt bénáztam rengeteget..).
2022. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"Csak" szorongós típus vagy, vagy szedned kell valamilyen gyógyszert is?
2022. aug. 24. 16:02
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én is. Nem megy ez nekem. Ki tudja, talán később újra megpróbálom.
2022. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyire élted meg kudarcként?
2022. aug. 25. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Nem éltem meg kudarcként. Eljött az a pont, mikor azt éreztem, hogy nekem ez nyűg. Furcsa, nem?

Mondjuk nekem a családi dolgok is közrejátszottak, viszont ez nem kellett volna, hogy akadály legyen normális esetben.

Lelkileg nem vagyok erős. Ez itt a fő gond.

2022. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Első vagyok, egy ideig kellett antidepit szednem, de a terápia rakott helyre véglegesen. Egyébként miért pontosnak le itt, hasznos válaszokat?
2022. aug. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Én a jogsit meg tudtam csinálni, de annyira szorongok más emberek miatt az úton, hogy önálló rutint nem tudtam szerezni. Folyton arra gondolok, hogy honnan tudjam milyen gyorsan jön vagy mi van ha nem áll meg és nekem jön, ilyenek.
2022. aug. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
69%
Én jó pár óra után abbahagytam. Nem voltam elégedett a fejlődésemmel, nem volt komfortos az egész helyzet, illetve szorongtam, nyűgnek éreztem. Kudarcként éltem meg, mert elvárás a társadalom részéről a jogosítvány, illetve a lányoknál/nőknél is fontos, hogy a férfi vezessen, autója legyen. Boldog boldogtalannak sikerül…iskolázottságtól függetlenül. Balfsznak tartom magam:D
2022. szept. 1. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!