Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az valami erős szorongás, ha...

Az valami erős szorongás, ha sose tudok kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Mindig a jövőn jár az eszem, hogy mi romolhat el stb.

Emiatt ha pl filmet nézek, rokonnal töltök időt vagy bármi szórakozás, akkor is aggódom.


Lefekvés előtt szintén ilyeneken agyalok, néha nehezebb elaludni.



2022. júl. 22. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
Igen. Ez már (ha tartós évek óta) akkor durvább mint ami nekem van. Én sem tudok a jelenben élni. Blokkolom saját magam, vagy a múlton gondolkodom vagy a jövő miatt aggódom. Nekem pszichológust ajánlottak, nem tudom mi segíthet még ezen. Ilyen hogy hobbi vagy kirándulás nem igazán.
2022. júl. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Pszichoterápia segíthet.
2022. júl. 22. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Igen , nem akarlak megijeszteni ,de nekem ilyen volt mielőtt skizofréniám lett.

Viszont van jó hírem is.

Az omega 3 fogyasztása 25% ára csökkenti a skizofrénia kialakulását.

De szedhetsz más nyugtatókat pl ashwagandát.

Nem ártana megosztani a problémáid valakivel.(pszichológus)

2022. júl. 23. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. júl. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem generalizált szorongásod van.


Gyógyszer + pszichoterápia együtt lenne a leghatásosabb. Gyógyszeres kezelésnél jobb kikerülni a nyugtató szedését, vagy csak rövid iddig szedni. Antidepresszáns lehet jó erre. Ha nem elég hatásos, ki lehet egészíteni Ataraxal, Spitominnal. Ezek nem okoznak függőséget.


Ataraxot javaslom kipróbálni, ha nincs szívbetegséged. Háziorvos is felírhatja. Ez antihisztaminos szorongásoldó. Nem erős, de nem is nagyon gyenge.

2022. júl. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!