Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiások,bipolárisok...

Szociális fóbiások,bipolárisok ti tudtok dolgozni?

Figyelt kérdés
Zavarba vagyok emberek közt és állandoan rettegek hogy elrontok valamit. Sajnos nem is értek semmihez és le is nézem magam. Plussz még ingadozik a hangulatom is a bipoláris miatt.sokat vagyok depresszios.nagyon aggodok a jövőm miatt. Nem tudom mi tévő legyek. Sokszor már az öngyilkosságon agyalok de nem merem megtenni.
2022. máj. 28. 16:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
44%

C-PTSD, borderline zavar, szorongás (szoc fób/generalizált szorongás), bipoláris zavar a diagnózisaim.


Most azért mondtam fel mert depressziós fázisból kevertbe váltottam. Emiatt 2,5 mg Olanzapint kaptam a többi gyógyszerem mellé. Az olanzapin miatt 10-14 órát alszok. Nem tudok így dolgozni.


Szerintem 1-2 hónap alatt megszokom az Olanzapint. Akkor keresek jobb munkahelyet.


Többi gyógyszerem: Lamolep (bipolra), Elontril (depresszióra), Pregabalin (szorongásra), Xanax (szorongásra)

2022. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!