Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még sohasem varázsgombáztam....

Még sohasem varázsgombáztam. Okozhat-e bármiféle mentális sérülést a pszichedelikus gomba, ha van egy nagyon súlyos gyerekkori félelmem?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos film bizonyos jelenete gyerekkoromban annyira traumatizált, hogy máig lesokkol, amikor szembetalálom magam vele és rögtönt törli az emlékezetem a jelenet pontos részleteit.


Rémálmaimban elő szokott jönni a jelenet, de nem olyan pontosan és nem olyan rémisztően, mint ahogy eredetileg a filmben benne van.


Segíteni fog a félelmem legyőzésében a varázsgomba, vagy csak súlyosbítja az ettől elszenvedett szorongásomat?



2021. dec. 13. 10:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalom hogy gomba felerősíti ami benned van. De ha abban az állapotban fel tudod dolgozni és el tudod engedni, akkor trip után sokkal jobban fogod magad érezni, akár meg is oldohat a problémád.
2022. márc. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Miss Endzsi ***** válasza:
Pontosan, én is ezt tapasztalom.
2022. márc. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Hol szereztétek be?
2023. ápr. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Miss Endzsi ***** válasza:
Dílertől, honnan máshonnan.
2023. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A varázserdőben a törpök osztják :)
2023. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!