Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Még sohasem varázsgombáztam....

Még sohasem varázsgombáztam. Okozhat-e bármiféle mentális sérülést a pszichedelikus gomba, ha van egy nagyon súlyos gyerekkori félelmem?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos film bizonyos jelenete gyerekkoromban annyira traumatizált, hogy máig lesokkol, amikor szembetalálom magam vele és rögtönt törli az emlékezetem a jelenet pontos részleteit.


Rémálmaimban elő szokott jönni a jelenet, de nem olyan pontosan és nem olyan rémisztően, mint ahogy eredetileg a filmben benne van.


Segíteni fog a félelmem legyőzésében a varázsgomba, vagy csak súlyosbítja az ettől elszenvedett szorongásomat?



2021. dec. 13. 10:24
1 2 3
 11/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

6:26

Bocsánat, még mindig a hatása alatt vagyok.

2021. dec. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy a fontos Miss Endzsi. Bármi amit látsz, gondolsz, érzel - azt nem kell túlságosan komolyan venni 😄
2021. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Amúgy szerintem a DMT-s videót jobban eltalálták 😃


https://www.youtube.com/watch?v=sC9JsZ-rKQ4

2021. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Próbáltam, de kezelhetetlen volt, kihánytam egy részét, de még utána is jó ideig intenziv volt. Eleinte barátom nem is hitte el, mennyire rosszul vagyok, a tudat, hogy magamra maradtam kikészitett egy szinten. Szerintem a fizikai rosszullétem vetült ki ilyen formában mentálisan, mert tényleg borzasztóan éreztem magam.
2021. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Ezek után nem szeretném egy darabig kipróbálni a dmt-t. :D
2021. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
A gomba pont igy adta be a hanghatást, az a magas frekvenciájú rezgés, olyan voltam, mint egy adótorony, próbáltam kommunikálni lényekkel, hátha, de nem hallottam senkit, itt kapott el az érzés, hogy megszálltak.
2021. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Pont ilyeneket láttam, mint ebben a videóban, a formák, neonos szinek, a spirálok, szerintem az agyunk igazából rezgéseket konvertál át képpé, és ezt a folyamatot ilyenkor látjuk is.
2021. dec. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Ez az egész a Te tudatodban van. Te gondolkodsz róluk. Nyugi, nem fognak megszállni :)

Ha vannak is ezek a lények, nekik nem célja az hogy téged befolyásoljanak, stb. Engedd el az egészet.. Te gondoltad csak túl ;)

2021. dec. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
# 17 Szerintem ezek a spirálok, meg formák - a valóság egy másféle szemszögből való átélése. Kép formájában jelenik meg, mert inkább érezzük az egységet, és hogy ebbe mi is beletartozunk "egyénként". Az a komoly viszot mikor jön kifehéredik minden, és beszippant egy ilyen üresség. Aztán úgy elviszi az embert, hogy azt sem lehet tudni utána hogyan jön onnan vissza :)
2021. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Az nagyon beteg lenne, de teljesen reális.
2021. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!