Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? (lent)

Ez mitől lehet? (lent)

Figyelt kérdés

Eddig 2-szer volt pánikrohamom.Mostanában,mielőtt elalszom,mindig imádkozom,mert úgy érzem,csak ettől élem túl az éjszakát.A nagyszüleim vallásosak,ezért is szokhattam meg azt,hogy esti ima.

Úgy érzem,ha ezt megteszem,akkor nyugodtababn fogok aludni.

Ez mitől lehet?

12 éves vagyok,lány.


2010. aug. 26. 18:58
 1/7 anonim válasza:
Az embereknek mindig kell valamiben hinniünk (nagy részüknek) az imától semmi bajod nem lehet :) reménykedj, hogy tényleg bejön :)
2010. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én minden nap úgy alszok el mióta elhagyott a barátnőm, hogy azt kívánom minden erőmből, hogy sose ébredjek el, aludjak örökre, vigyétek el a lelkem vagy mit tudom én. De mindig felébredek, tehát ha még így se lesz bajom, akkor neked az imádkozással meg főleg nem lesz. :)
2010. aug. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor okés :)

köszi:)

2010. aug. 26. 20:20
 4/7 anonim válasza:
72%

te nem én vagy 2 évvel ezelőtt? [14 vagyok, 12 évesen ugyanez votl a heppem.] minden éjjel imádkoztam énis emrt akkor úgy voltam, persze minden rendben lesz,r eggel tök boldogan fogok kelni, nemlehet semmi baj.és bevált!

bár nekem a repülőktől van pánikrohamom a mai napig hogy húú rámzuhan lezuhan idezuhan felrobban meghalok stb... :\

2010. aug. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

lehetséges...

nem tudok neked privátot írni...:/

2010. aug. 27. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem lehet, hogy van valami fóbiád? Mert nekem az volt és azért imádkoztam pont úgy, mint te.
2010. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

nemtudom

ha pl. meglátok egy molylepkét,azonnal elmegyek onna,mert utálom/meg félek az iylen kígyóktól,békáktól:S

2010. aug. 31. 11:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!