Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Akinek volt mar ongyilkossagi...

Akinek volt mar ongyilkossagi kiserlete megbanta hogy megtette? Vagy azt banta hogy nem sikerult?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ird be a youtubera, hogy suicide survivors, csomo erdekes video van.
2021. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég komoly és bánom, hogy nem sikerült, mert azóta még inkább rémálom az életem, már csak vegetálok.
2021. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem evekkel ezelott volt de ha belegondolok mar en is banom h akkor nem sikerult azota megjobban teljsesen tonkrementem megdurvabb tuneteim vannak megszarabbul erzem magam tehat sajnalom h nem sikerult akkor
2021. ápr. 20. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon bánom, hogy nem sikerült. De tényleg. Azóta voltak jobb pillanataim, de sokkal roszabb az életem.
2021. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sokszor azt mondjak hogy utana az ember rajon erdemes es jo elni csak hat ha nincs egy jo napod mert vagy a tunetek betegsegek miatt szenvedsz allandoan en mar lelkileg meghaltam mar csak egy elohalottkent vagyok de ha most feldobnam a talpam boldog lennek megszunne az osszes lelki fizikai fajdalmam es tobbet nem kene szenvedni ez lenne a jo benne
2021. ápr. 20. 23:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak ha ezt a csaladtagjaid ismeroseid senki se erti meg meg basztat fiatal vagy elotted az elet mondom ha mar ikyen egeszsegugyi szarjaim vannak ennyi idosen kesobb mi lesz hajaj nem vagyok arra kivancsi
2021. ápr. 20. 23:09
 7/8 Paulaazanyomitudod válasza:
enis nagyon banom hogy nem sikerult. bar enyemet eszre sem vette senki, es engem az "mentett meg" hogy nem tudtam eleg melyre vagni.
2021. máj. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megijedtel ?

En is mi akarom magamat nyírni valahogy

2021. jún. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!