Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassam meg?...

Hogyan változtassam meg? (Nagy hibám)

Figyelt kérdés

Van 1 óriási gondom. Valahányszor több ember vesz körbe, képtelen vagyok késsel ,villával enni. Annyira remeg a bal kezemben a villa, hogy hihetetlen. Meg bénázok, zavarnak. Ilyenkor inkább nem veszek húst, jobb kezembe fogom a villát, mert azt stabilabbnak érzem és úgy eszek.



Nagyon gáz. Hogy változtassak ezen? Annyira stresszes leszek, ha több (főleg idegenek előtt)kell ennem. Miért van ez?


Tök bunkónak érzem magam, olyan gáz. Máskor semmi bajom a családom előtt.


20/L


2010. aug. 20. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Úgy hívják antiszociális személyiségzavar:).
2010. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia Kedves kérdező!

Ennél többet kell tudni, hogy segíteni lehessen. Ha valóban kell a segítség, írjál e-mailt. Utalj a mailodra, hogy tudjam ki vagy.

2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Én is szinte ilyen vagyok, egyszerűen elmegy az étvágyam is, hiába vagyok éhes és korog a hasam, mindig jobb kézbe fogom a villát. :D 18/F
2010. aug. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb, esetleg idegen társaságban szimplán bepánikolsz, de hogy miért, neked kell kiderítened - talán valami korábbi kellemetlen élményed volt, valószínű még kis korodban. Félsz attól, hogy lejáratod magad, ezért inkább nem kockáztatsz, az is esélyes, hogy önbizalomhiánnyal küzdesz, persze így látatlanban nehéz ezt megmondani. Fordulj szakértőhöz, egy jó pszichológus segíthet rajtad.
2010. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
benjibenji, úgyhívják, afaszt hívják úgy.
2010. aug. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mitől van. Ismerősök előtt nem, csak ha többen vagyunk. Teljesen bezárt érzésem lesz, ideges leszek, és úgy remeg a kezem, mintha leesett volna a cukrom.
2010. aug. 21. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!