Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan változtassam a szürke...

Hogyan változtassam a szürke mindennapokat különlegessé?

Figyelt kérdés
Előre is bocs ha rossz kategóriába írtam a kérdést!
2010. nov. 20. 07:48
 1/8 anonim válasza:

Van kutyád?Ha nincs akkor szerintem érdemes lenne beszerezni, és tanítgathatnád!

Ha van, akkor meg mire vársz?

Menj rá a googlen h kutyatrükkök és kezdd el tanítgatni!

Jó szórakozást!:)

2010. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden napra tuzz ki egy celt, bar milyen kicsit. Minden napp tokeld el, hogy valakit , ismerosok kozul ertesitesz, akar telefonon, emailon, levelben vagy elmesz hozza. probald eteleidet is valtoztatni. Talalj egy hobbit, lehetoleg olyat amit nem csak maganyosan lehet uzni. Lepj be egy klubba, keress uj tarsasagot. Olvass, menj moziba, bovitsd az erdeklodesi korodet. Naponta egy kis testmozgas sem art.
2010. nov. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A kutyázás remek dolog, hóban, fagyban mész a jó levegőre mert a kutyának is kell, jól megerősödik az immunrendszered és remekül fogod érezni magad. És olvass! A világ tele van jó könyvekkel. Mozogj sokat, tanulj meg valami új dolgot. Egy új nyelvet, esetleg főzni, salsát táncolni, festeni.
2010. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én elkezdtem nyelvet tanulni. Egyrészt hasznos, de az eredeti oka az volt, hogy hiányzott pár új arc az életemből. Nagyon jó barátaim lettek a tanulótársaim.


Elmentem aerobic-zoni. Először rossz volt, hogy senkit sem ismertem, mindenki barátnőkkel ment, én meg egyedül. De a második alkalommal kiderült, az egyik lány a környékemen lakik, azóta együtt járunk tornázni, vásárolni, teázni...stb.


nyitottabb lettem a kolléganőim felé, és új barátaim lettek. Mindig van valami program.


Átrendeztem a lakást. Hihetetlen, de rengeteget dob a hangulatomon. Már maga, a rendezkedés öröme.


Mindig nézem az olcsó vagy éppen ingyenes programokat a környékünkön, és vagy barátnőt vagy a páromat elcsalom oda, és így mégsem a szokásos dolgozunk-főzünk-eszünk-alszunk nap lesz.

2010. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Felülsz egy Ausztráliába tartó repülőjáratra ruha, kaja és pénz nélkül.
2010. nov. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menj el önkénteskedni, sok embernek segíthetnél vagy állatnak.
2010. nov. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
tudatmódosítókkal =)
2010. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 7. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!