Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit teszel, hogy jól induljon...

Mit teszel, hogy jól induljon a napod? (egy szürke hétköznapon)

Figyelt kérdés
2009. aug. 7. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kávé, torna.........................
2009. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Jó zenére kelek :). Erre: http://www.youtube.com/watch?v=0PFJtP1rzMs

Aztán ha kikászálódtam az ágyból, akkor bekapcsolom a rádiót. Kirohanok a fürdőszobába egy gyors zuhany, majd törülközővel vissza a szobámba, és zene közben megtörlöm magam. Majd elkészítem a reggelim. Egy nagy bögre forró kakaó, és valami szendvics melléje. Ezt is a szobámban eszem meg zenehallgatás közben. Én így oldom meg, hogy ne legyen olyan szörnyű a reggelem, mert én amúgy gyűlölöm a reggelt. (Jah ha lenne párom, akkor lenne más megoldás a dolgokra, de sajnos egyedül vagyok.)

2009. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

1.) A rádió kapcsol be ébresztőnek, erre lassan lehet ébredezni...


2.) Bekapcsolom a TV-t, próbálok ráhangolódni a felkelésre...


3.) Gyorsan magamba öntök 1 pohár kávét, különben elájulok... (Majdnem minden nap hajnali 3-4 óráig dolgozom és 6-7 órakor kelek.)


Innentől kezdve már nincs bajom, csinálom a dolgaimat. :D

2009. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%

1; Odabújok a barátomhoz

2; bekapcsolom a tv-t és végiglesem az idióta meséket xD

3; iszok egy nagy pohár hideg ásványvizet - ez mindig segít :) ..... vagy arra gondolok h ma megnyerem az 5-ös lottót :D


17)L

2009. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lelkizős típus vagyok. Istenről meg az anygalokról gondolkodom, beszélgetek velük. Végiggondolom a hozzátartozóimat, jó szívvel. Közben nyújtózkodó, jóga szerű pozíciókat veszek fel, így szeretek lassan felébredni. Aztán ideülök a képernyőhöz, és keresem, ki mit írt, ütögetem én is szorgosan a billentyűket.
2009. aug. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm...............Eleddig az utolsó volt az egyetlen normális lélek!...................nnnna meg persze én!...../első/ :D
2009. aug. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
kiverem
2009. okt. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!