Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (Egykori) depressziósok!...

(Egykori) depressziósok! Leírjátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
Mik voltak a kezdő tünetek, hogyan-és melyik depressziót diagnosztizálták, hogyan kezelték; és miket tettetek a pszichózisban?
2010. aug. 16. 22:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Meséld el, mi volt az orvosnál? Elmondtál neki öszintén mindent? Már ami összefügghet a betegséggel. Azt mire írtad, hogy elkel a segítség? Gond van odahaza?
2010. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy veszekednek a szüleim, és azt is, hogy nem abba az iskolába jelentkeztem és vettek föl, ahova szerettem volna menni. És azt is mondtam -többször is-, hogy nem tudnak beszél(get)ni. Jelen volt anyukám is, de nem sokat kellett beszélnie. Szóba került, hogy csak nekem vannak művészi hajlamaim a családban. A nyári programról elmondtam, hogy minden héten találkoztam párszor a barátokkal. Az is szóba került, hogy a bátyámnak megengedik, hogy ilyen fiatalon ilyen későn járjon haza, vagy hogy ne is járjon haza.
2010. szept. 5. 15:02
 33/35 A kérdező kommentje:

12:31: a pszichiáter írta fel, és a háziorvoshoz nem is járok. De nem vettem be minden nap, mert elmaradt... Később értem haza, ilyesmi.

A betegtájékoztató alapján ez szorongásoldó. A doktornő azt mondta, hogy lehet, hogy kapok majd valami hangulatjavítót.

2010. szept. 5. 15:05
 34/35 anonim ***** válasza:

"És azt is mondtam -többször is-, hogy nem tudnak beszél(get)ni."


Szia. Ezt a mondatodat nem értem. Kik nem tudnak beszélni, beszélgetni?

Tehát a pszichiáter írta fel a gyógyszert. Jó lenne, ha komolyabban vennéd kicsit, és ugy szednéd, ahogy ő javasolta. Milyen hatását erezted, miután bevetted? Az első hatása olyan, mintha kitörölték volna az agyadat. Olyan üresség érzés. De ez a 3. nap után már meg is szünik. Ha lesz fejlemény, írjál légyszi. Vagy ha kedved van, akkor bármikor.

2010. szept. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:

Azt mondtam, hogy az őseim nem tudnak beszélgetni. Sem csevegés szinten, sem komoly dolgokról, amikről feltétlenül kéne.

A gyógyszertől pedig nem éreztem különösebben semmit. Nem is tudom, hogy segített-e az elalvásban, nem néztem az órát, hogy előbb álmosodom-e el. De az biztos, hogy nem forgolódtam annyit.

2010. szept. 6. 16:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!