Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » (Egykori) depressziósok!...

(Egykori) depressziósok! Leírjátok a történeteteket?

Figyelt kérdés
Mik voltak a kezdő tünetek, hogyan-és melyik depressziót diagnosztizálták, hogyan kezelték; és miket tettetek a pszichózisban?
2010. aug. 16. 22:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én arra írtam, hogy amikor beszélsz a pszichiátriával, elmondod, hogy 14 éves vagy. És hogy akkor jó helyen jársz e? Vagy kiskoruként máshova kell menned?
2010. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Gyermekpszichiátriára megyek.
2010. aug. 24. 14:52
 23/35 A kérdező kommentje:
Ha szeptember elsején kell mennem az orvoshoz, utána megyek a suliba. De ünneplő legyen rajtam a suliban, vagy póló-farmer?
2010. aug. 24. 14:53
 24/35 anonim ***** válasza:
Az legyen rajtad, amibe amúgy is mennél a suliba. A pszichiáterhez nem kell kiöltözni. Csinos, tiszta, kedves, és okos. Mindent mondj el a dokinak. Aztán este írd meg légyszi, mi volt?
2010. aug. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Jó, természetesen. Amúgy Te melyik válaszoló vagy?
2010. aug. 24. 21:32
 26/35 anonim ***** válasza:
A legelső.
2010. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Voltam a pszichiáternél, írt egy szorongásoldót, meg kitöltöttem egy tesztet.
2010. szept. 3. 15:27
 28/35 anonim ***** válasza:

Okés, örülök, hogy sikerült rávenni. Milyen szorongásoldót kaptál? Meg ne ijedj a mellékhatásoktól, már ha vannak ilyenek. 2-3 hét mulva már eltűnnek, és egyre stabilabbnak érzed magadat. Ha gondod van, írjál e-mailt. Segítek, vagy vigasztallak, ami kell. Ügyes voltál.

Sanyi

2010. szept. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Köszi, elkélhet a segítség... tegnap megint úgy beparáztam, hogy suli meg... kacérkodnék egy nyelvvizsgával 1 éven belül, de lehet hogy fikcióként is szürreális, hogy sikerüljön... Revitrol vagy valami ilyesmi a neve a gyógyszernek.
2010. szept. 4. 16:58
 30/35 anonim ***** válasza:
Rivotril a neve. De ki írta neked ezt? Háziorvos, vagy pszichiáter? Mert ez egy nyugtató. Önmagában ritkán adják, ha adják. Nagyon jó gyógyszer, de az antidepresszáns mellé szokták adni. Majd még írok, de hívnak
2010. szept. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!