Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet a bajom? Rossz...

Mi lehet a bajom? Rossz kedvem van és nem érdekel semmi.

Figyelt kérdés

Szóval nincs hobbim, úgy igazából semmi sem érdekel, nem lelem örömöm semmiben sem.Barátaim vannak, de velük sem szeretek beszélgetni, a szüleimmel sem nagyon, csak azért szoktam velük beszélgetni, mert nem akarom őket megbántani.

Mindenben csak a rosszat látom, magamban is csak a rossz tulajdonságaimat látom meg.

Ez nem mindig volt így, februártól elkezdtem szedni egy gyógyszert az arcomra a pattanások miatt, és amikor bevettem az első szemet egyszerűen máshogy éreztem magam, kicsit módosult a tudatom, a gyógyszer mellékhatásai közt szerepel a depresszió és a módosult viselkedés is.

A gyógyszert szedtem 3hónapig aztán abbahagytam, de úgy érzem, hogy közrejátszik abban, hogy így érzem magam.

Naponta 12 órát alszom, és fáradtan ébredek, kicsit szédülök, és egész nap a lakásban vagyok.Nem járok se dolgozni, se iskolába.

Ilyenkor hová fordulhatnék?Mi bajom lehet?


2010. aug. 7. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Menjél el pszichiáterhez, és beszéld meg vele a problémáidat. Valószínű a gyógyszer okozta ezeket a mellékdolgokat, ami még tart.
2010. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
kor,nem?
2010. aug. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

20f

Eléggé rosszul érzem magam, egyszerűen szomorú vagyok, pedig nincs okom rá, étvágyam is alig van.

Pszichiáterhez hogyan juthatok be?Akkor is mehetek ha nem járok iskolába és nem is dolgozom?

2010. aug. 7. 23:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Szilárd te vagy az?
2010. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem:D
2010. aug. 7. 23:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!