Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nincs kedvem mostanában...

Miért nincs kedvem mostanában semmihez? Fáradtnak érzem magam, és valahogy semmi nem érdekel.

Figyelt kérdés
Hétköznp nem, de hétvégéken meg ha szünet van, képes vagyok 10-12 órákat is aludni, mégis fáradt vagyok utána... hétköznapokon reggel álmos vagyok, délután már kevésbé, este meg már egyáltalán, hogy nem is tudok elaludni... Tavaly kitűnő voltam év végén, voltam egy csomó versenyen (pl. matekból) idén alig szoktam tanulni, amior tanulni kéne nem is érdekel, csak a doga eőtt öt perccel, hogy úristen semmit nem tudok... az órákon alig tuok koncentrálni, de valahogy nem is érdekel, mit gondolnak tanárok... én ezt igazából nem szeretném, de nem tudom rávenni magam semmire... ez normális? mit csináljak?
2010. dec. 5. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem vitamin v. mikroelemhiány. Vérszegénység, vagy valami más. Mindenképp olvass/nézz utána ennek, mert nagyon tipikusak a jelek
2010. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pont azért vagy fáradt mert 12 órát alszol, ez túl sok. Az a jó ha elég korán lefekszel, max 10 kor mondjuk, és felkelsz mondjuk reggel fél7-7kor, így egy idő után már nem leszel fáradt. A nem tanulás ráfogható a kamasz korra.:D
2010. dec. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én már nem vagyok kamasz de nállam még mindíg tart ez az állapot, az álmosság és az érdektelenség. Nem vagy megfelelő képpen motivált, szerintem ez a probléma. Mindíg gondolj a jövődre és arra hogy 10 év múlva nem szeretnél ugyan ott tartani mint most...
2011. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!