Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Semmi sem érdekel, semmi sem...

Semmi sem érdekel, semmi sem izgat, rossz a kedvem lassan 1 éve. Depresszió?

Figyelt kérdés

Azok a dolgok, amiket régen szerettem, nem érdekelnek, de cserébe más sem érdekel. Folyamatosan rossz a hangulatom, azon gondolkozom, mi értelme mindennek? Nagyon rossz a családi hátterem is, az összes barátomban csalódtam, mindig elhatározom ,hogy összeszedem magam, de azt veszem észre, hogy hétről hétre rosszabbul érzem magam.

Ez már fizikailag is megvisel, gyakran van hányingerem, és most egy hete beteg is vagyok, lázas.

Olyanokkal is közömbös vagyok, akikkel nem szeretnék, és mindenki látja, hogy baj van, de én senkinek sem mondok semmit.

Nagyon sokszor sírok is.

Lehet valamiféle kedélyjavítót, hangulatjavítót vény nélkül kapni patikában?

20 éves lány


2010. ápr. 25. 22:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Keress egy normális pszichológust!A háziorvosod is beküldhet és akkor ingyenes!Próbáld ki és azt is mond el neki , de finoman, hogy nem szeretnél gyógyszert szedni!Viszont,ha mégis tablettára van szükség akkor fogadd el és szedd szépen!Sok sikert, fel a fejjel és ne csüggedj!De mindenképp lépned kell, mert csak rosszabb lesz!
2010. ápr. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!