Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Rossz előérzet. Depresszió?

Rossz előérzet. Depresszió?

Figyelt kérdés

2 hónapja pánikrohamaim vannak, nincs kedvem semmihez, minden napom kín, és olyan rossz előérzetem van... úgy érzem magam hogy meg fogok halni! Kegyetlenül félek a haláltól, leírni nem tudom, és teljesen olyan érzéseim vannak h napokon belül tuti meg fogok halni :S ilyesztő tud lenni, elvileg egészséges vagyok :S Meg mikor jön a pánikroham akkor mégjobban félek a haláltól.

Mostanság erről is álmodok, annyira kiteszik a mindennapjaimat ezek a gondolatok ...

Szeretnék újra élni, kiegyensúlyozott életvidám lány lenni :S

Barátaim nincsennek, 3 hónapja a 4 fal között élek szinte.

2 élményem volt egész nyáron, azokon a napokon semmi tünetet nem produkáltam, és nem voltak ilyen kegyetlen gondolataim. Ez depresszió?:S


19L


2010. aug. 11. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:

Ami meg mégjobban alám tesz h a tvbe látom a sok fiatal halálesetét, környezetembe hullanak ki a fiatal ismerősök, akiket igaz csak látásból, de ismertem és szörnyű :S

Én meg egyszerűen nem tudok belegondolni h pl mi lesz szeptemberbe, mert annyira nem látom az akkori időt... :S

2010. aug. 11. 20:44
 2/10 anonim ***** válasza:
Mért nem mész el pszichológushoz vagy pszichiáterhez?
2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


halálfélelem és depresszió, na meg a pánik roham...pszichológust tudom ajánlani!Vagy pszichiáter,de szüleiddel beszéltél erről,vagy vkivel?

2010. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
NEkem is hasonló előérzeteim támadnak, csak az bennünk a különbség, hogy én várom a szeptembert, mert akkor majd a tanulás és a haverok elvonják majd a figyelmem az ilyen fura gondolatoktól...
2010. aug. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

igen, a szeptembert várom én is, vissza megyek a fősulira.

De addig meglenni... hihetetlen rossz :S

Meg ez a sok hirtelen halál is ami a tv-be megy :S

Egyébként igen, szüleimmel beszéltem erről, ki is készítettem őket, mert szerintük egy makk egészséges lány vagyok, annyi bajjal h nem tudom magam mivel lekötni itthon, nincs életem, és azért vannak fura gondolataim...

2010. aug. 11. 20:49
 6/10 anonim ***** válasza:

Depis vagy. Menj el sörözni valakivel és dumáljatok egy jót. Társaságra vágysz. Ne légy buta!


Képzeld el, hogy a barátom anyját most kezelik kemoterápiával mert rákos, és tele van áttétekkel.

Ő erős és próbál meggyógyulni, próbál vidám maradni, és élni akar. Hiszi hogy meg fog gyógyulni. Rengeteg barátja van. Nem csak magával foglalkozik még így sem, pedig ő aztán megtehetné. Mégis mindenkihez van egy jó szava!

Még akkor is ha közben baromira fáj mindene :/

2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

arra is gondoltam, h lehet h a változás teszi ezt velem, lakást újítottunk, minden bútort kicseréltünk, én meg nehezen bírtam mindig is a változásokat ...

Csak jó lenne erőt vennem magamon és vmi hobbit kitalálni, mert a fiatalságom cseszem el :S

régen sose féltem a haláltól, de mióta itthon vagyok, és semmit sem teszek, úgy érzem megbolondulok, minden napom egyforma... :(

és álmatlanságba is szenvedek, 3 körül alszom el, 8kor már kipattan a szemem ... eddig ha aludtam, nyugodtan tettem, mostanába jött a "halálos álom", de lehet h a közelgő menstruációm miatt, mert előtte 1 héttel álmodok hülyeségeket...

2010. aug. 11. 20:54
 8/10 A kérdező kommentje:

mennék szívesen a barátaimmal, ha lenne olyan akivel ki lehetne mozdulni ...:( senkim sincs, csak a szüleim, de hát ők sokat dolgoznak nagyon.

A nagy betegeket tisztelem, és sajnálom, és félek h egyszer nekem is lesz olyan :( félek h kilépek az utcára, összeesek, vagy álmomba felkelek h rosszul vagyok, vagy megáll a szívem, légzésem, és még ezer dolog...

Sose hittem volna h velem is történhet ilyen, h megtámadhatja az elmémet ez a "betegség" :(

Sokszor voltak pánikrohamaim tini koromba is, de jött egy környezetváltozás, és elmúlt... de ilyen halál gondolatokkal élni, kegyetlen :S

2010. aug. 11. 20:58
 9/10 A kérdező kommentje:

egyébként ha számít valamit, a családba sok a depis, apának is volt egy időszaka h nem tudott átmenni a boltba sem, az egyik nagyim meg 19 éves korától hipochonder meg stb, mára tönkre tette magát...

régen mikor rohamom volt túl tudtam magam tenni rajta, nyugtattam magam, gondolatokkal-mozgással, és elmúlt, ma már nem megy :(

2010. aug. 11. 21:00
 10/10 anonim válasza:
depi
2012. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!