Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak félénk vagyok, vagy ez...

Csak félénk vagyok, vagy ez már betegség?

Figyelt kérdés
Na jó kezdem az elejétől.Mikor itthon vagyok,családtagok körében nincs semmi baj,cserfes vagyok,vidám.Ha velem van valaki pl: a barátnőim akkor semmi baj,megint jól elvagyok,ha csak ők vannak ott.Ha egy új társaságba csöppenek ahol csak idegenek vannak nem merek megszóülalni,kiszárad a szám,izzadok és remegek.Ha ott van a társaságban a barátnőm,és vidáman beszélget én akkor se tudok mit hozzászólni semmilyen témához.Ha csak pár szót kell beszélni pl.:idegen eladókkal,velük jól elvagyok,de csak a pár szó erelyéig: köszönöm,ezt kérem,stb.Ez most csak félénkség vagy komolyabb?
2010. aug. 3. 18:57
 1/4 anonim válasza:

Nyugi, csak félénk vagy! :)

Biztos kinövöd, én is ilyen voltam tizenévesen.

Teljesen normális ez a viselkedés kmaszoknál, valaki bátrabb, valaki félénkebb idegenekkel szemben.

2010. aug. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,megnyugtattál :)
2010. aug. 3. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem betegség, de elég zavaró lehet neked. Gyúrjál rá!. Járj minél többet társaságba. Szokd a légkőrt. Ha ott a barátnőd, szóljál először csak öhozzá. Kérjél töle valamit. Később már menni fog a többiekkel is. Csak nehogy magadbafordulj ez miatt.
2010. aug. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és ahogy tapasztalom sok korombéli. 17/L vagyok, régen eladókkal se szívesen beszéltem, mióta többet járok vásárolni kénytelen vagyok és azóta már nincs ilyen.


Ismerkedni továbbra se tudok könnyen :S

2010. aug. 5. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!