Rüh vagy nem rüh?

Figyelt kérdés
Röviden. A bőrgyógyász azt mondta rühes vagyok. Magamra kentem a krémet péntek délutántól vasárnap estig rajtam volt nem fürödtem csak mindig újra kentem magam. De ugyanúgy viszketek és több kiütés is van rajtam. Meg már ott is viszketek ahol eddig nem. Mindent úgy csináltunk ahogy mondták akkor mi lehet a baj? Vagy lehet nem is rüh?
2015. jún. 1. 08:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a probléma, hogy sok orvos sincsen a tuddás magaslatán. Nekem ér és véna elzáródásom volt és a kedves doktornő azzal zárta a kivizsgálást, hogy rühes vagyok.

Kell keresni egy olyan valakit, aki a dolog lényegér megy, nem a csillagokból olvassa ki a diagnózist.

Nálad a probléma valamelyik belső szerveddel lehet és azt jeleníti meg a bőrön. Azt viszont a bőrgyógyászok egyszerűen elkozmetikázzák. A páciens, persze, nem gyógyul.

2015. jún. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!